Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsi vagy más kutyafajta?

Palotapincsi vagy más kutyafajta?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy palotapincsit,de nem tudom,hogy jó ötlet-e,mert elég sokáig szoktam suliban lenni.Nem szeretném,hogy a kutyusom sokáig egyedül legyen.El fogja viselni a kutyus,vagy válasszak másik kutyafajtát.(Ha másikat válasszak akkor írjátok h milyet ajánlotok?)

2012. jan. 21. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nyilván lakásban lakik, ami nem a legjobb egy nagy kutyának. Ajánlom, hogy inkább fogadj örökbe lehetőleg egy keveréket, ők a legjobbak, általában sokkal okosabbak és kedvesebbek, mint egy pincsi.
2012. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

KEDVES Kérdező.a pincsi a legjobb választás.26ónapja halt meg a pincsim 13 éves volt,1hétig hajdoklott.nem tudtuk mi baja volt,csak annyit hogy nem tud nagy wc'-ni.a 13 kerületben az állat kórházban azt mondt

ák prosztata gyulladás.utolsó éjszakáján nagyon rosszùl volt,este amikor a kereszt anyukám felébredt egy nagy pocsoja vèrrel szembesült.akár milyen rosszúl volt méltódsággal viselte és egy ''szót nem szólt''.reggel amikor elmentem iskolába hasmenáse volt amin feküdt huzatot řatolta a fejével h eldugja..szegénykémnek már üveges volt a szeme.aztán iskolába jött az anyukám...meghalt...vastagbél,gyomor,here rákja volt nagyon sok és mind at-es...3éve kezdődöt neki.azt mondta a doktor HŐS volt a kutya...halkan szenvedet..amikor megtudtam mi baja volt rá jöttem..hogy ez a fajta kutya,büszke,hűséges,méltóságos...A LEGJOBB VÁLASZTÁS

2012. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 HÓNAPJA HALT MEG..CSAK TELEFONRÓLT IROK SZÓVAL NEM KÖNNYŰ
2012. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó ez a fajta. A szomszédunk gyerekeinek is van bent egy Palotapincsijük. Amíg isibe vannak, dolgoznak addig a kutya kibírja. Nem lesz gond.
2012. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.A második válaszolónál,mikor olvastam,tényleg rájöttem,hogy nagyon jó választás. :)
2012. jan. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!