Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet lenne a Yorkim mellé...

Jó ötlet lenne a Yorkim mellé venni egy másik kutyust?

Figyelt kérdés

Egy éves yorkink van,akit imádunk a férjemmel.Teljesen összenőttünk már.Most költözünk külön a szülőktől és babát is várok.Arra gondoltam,hogy vennék mellé egy Westit,mert nagyon jól kijön másik kutyákkal,és imádja őket.Ha meglesz a baba,val.színű,hogy kevesebb idő jut majd rá és arra gondoltam,hogy jó lenne neki egy játszótárs.Ez hülyeség,vagy nem?Van valakinek ebben tapasztalata?

Köszönöm a válaszokat!


2008. ápr. 2. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó ötlet, és a már meglvő kutyátok sem idős így biztos, hogy ő is könnyen elfogadná:-)))
2008. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is jó ötlet! Imádni fogják egymást:) (remélem kertes házba vagy legalább nagy lakásban fogtok lakni!:)
2008. ápr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kertes házba megyünk.Szerintem is jó ötlet,csak néhányan azt mondják,hogy több gondom lesz két kutyával.Szerintem pedig épp,hogy kevesebb,mert ők jól el lesznek egymással.:)
2008. ápr. 3. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
mi pont tegnap hoztuk el a második yorkinkat,este,ma egyedül voltak,imádják egymást.igy nekünk is könnyebb lesz,mert mindig játszani akart velünk.ha viszont más fajtát vesztek,akkor egyneműek legyenek,mert az gáz,ha bepároznak.
2008. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
71%
nemlessz több gondod a kutyákkal. sőt inkább joval kevesebb,és a kutyád is boldogabb lessz.Mert a kutya kutyával tud eljátszani a legjobban.és szerintem spiccet vegyél hozzá.Hihetetlen inteligensek és szépek. kistermetüek.és mi is pont most vettük meg a 2.spiccünket.Most meg fiu spiccet akarunk és én a kiskutya.hu ban nézegetem öket.
2008. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!