Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó ötlet cica mellé lakásba...

Jó ötlet cica mellé lakásba egy menhelyről kutyust hozni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Kertben nem fér el?
2010. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
hát talán ha már a kutya van kb 1 éves akk már nem jó ötlet.szerintem:)
2010. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Menhelyről hozott kiskutyát jó ötlet, de szerintem fél évesnél nagyobbat semmiképp! Akkor már túlságosan hozzászoknak a kintléthez. Persze nem mintha olyan jó lenne neki lakásban, de ha sokat sétáltatod akkor úgy elfogadható. Az meg hogy cica mellé, az lényegtelen, hisz csak össze kell szoktatni őket,és elválaszthatatlanok lesznek!:)
2010. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menhelyi kutyának mindegy milyen korú, egy rendes gazdi a lényeg.

Viszont a cica, ha már felnőtt, nehezebben fogadja el a kutyát. Kölyökkorban jobban.

Persze, itt is lehetnek kivételek.

2010. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Én nem ajánlom, ha fontos neked a cicád nyugalma. Főként menhelyről nem. Egy kölyökkutyával jóval valószínűbb,hogy ki fognak jönni egymással. Ha nem kölyökkutyát hozol, meglehet, hogy mindig el kell majd zárnod őket egymástól. Sok menhelyi kutyus még a többi kutyát sem viseli később jól, nemhogy egy cicát.
2010. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem is tudom, tényleg menhelyről hozni kutyát jó ötlet, de rengeteg hátránya is van, vajon a cica mit fog szólni hozzá? vagy mit fognak szólni egymáshoz?a kutya betartja majd a szabályokat?Mi lesz, ha mégsem sikerül összeszoktatni őket? Gondolkozz el a rosszabbik lehetőségeken is, mert nem tudhatod, előre, hogy minden jó lesz.Aztán sok sikert :)
2010. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
elöször is szentem egy másik idegen kutyával kéne "taliznia" a macskádnak és megnézni mennyire tűri a kölyökkutyát
2010. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem minden kutyám és macskám mindig megszokta egymást, és még együtt is aludtak néha. Ez csak nevelés és jó választás kérdése.
2010. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi felnött öregedö kutyát hoztunk menhelyröl,két macska és egy mini nyul mellé.Az elsö napok kiváncsi izgalma után megszokták egymást.és soha nem volt baj.Az a lényeg hogy az elsö idöben mindig felügyelet mellett lehet öket összeengedni,hogy ismerkedjenek.Mi a kutyán/németjuhász/ elövigyázatbol 1 hétig rajta hagytuk a hámot hogy szükség esetén ezzel meg tudjuk fogni.Ne félj a menhelyi kutyustol:Ö lesz a világ leghüségesebb lénye hogy kiszabaditod a pokolbol,és ujra családja lehet.Sok sikert!
2010. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha menhelyről hozol kutyát, a cica érdekében olyat keress, akiről esetleg tudják, hogy nem bántja a macskákat.
2010. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!