Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának egy Sheltie...

Első kutyának egy Sheltie vagy Bullterrier?

Figyelt kérdés

Írjatok indokokat.

13/L De nem most lesz hanem 21 éves koromba kb.


2012. jan. 22. 07:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Hagyuk ezt a kérdést inkább teszek fel másikat.


A shetlandi juhászkutyának milyen pórázt,nyakörvet ajánlanátok? Linket is küldjetek hogy néz ki.


vagy neki jó a flexi.

2012. jan. 22. 07:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Addigra lehet, hogy olyan kutyafajták jönnek be a "divatba", hogy már rég elfelejted, hogy itt ki, mit ajánlott.

Amúgy meg vegyél olyan nyakörvet, ami neked tetszik. Úgy is mindenki másikat fog ajánlani, mivel nem egyforma az ízlésünk. Én pl egy sima bőr nyakörvet vettem a minap.

2012. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, flexit ne vegyél. :) Én nagyon ellene vagyok, a kutya abszolút nem tanul fegyelmet, ha 5 méterrel előtted röpköd.

A legmegfelelőbb szerintem a 1-1,5 m-es könnyű, műanyag v. bőr póráz [link] és kényelmes textil nyakörv [link] (ne lánc, mert az a sheltie hosszú szőrét tönkreteszi, bár elvileg van olyan láncnyakörv, ami direkt ilyen típusú kutyáknak való).

Pórázt egyébként házilag is gyárthatsz cipőkellék- vagy bőrdíszműves boltban vett karabinerrel, meg egyszerű redőnygurtnival vagy hegymászókötéllel.


Mellesleg igazad van, én az eredeti kérdésedre a sheltie-t ajánlottam volna, a bullterrier nem könnyű eset. :)

2012. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8év alatt megváltozhat a véleménye meg a családi körülményed szerintem felesleges ezen agyalnod ilyen korban:)
2012. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!