Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Shetlandi juhászkutyát...

Egy Shetlandi juhászkutyát (sheltiét) lehet lakásban tartani?

Figyelt kérdés

Megfelelő mozgással?


köszönöm



2012. jan. 23. 14:09
 1/7 A kérdező kommentje:
És mi kell a szőrápolásához?
2012. jan. 23. 14:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Több helyen írják, hogy lehet, viszont nagyon nagy a mozgásigénye, így csak akkor vegyél ilyen kutyát, ha ezt ki tudod elégíteni.
2012. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A második kérdésedre válaszolva: azt írják, hogy a szőre öntisztuló, csak fürdetni kell, de gondolom, a kefélés nem árt neki.
2012. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen,lehet ha rendesen lemozgatod :) A szőrápolás annyi,hogy kéthetente a fülénél ki kell fésülni vagy hetente,de az egész testét elég havonta :)Egy időben én is sheltie-t szerettem volna :)
2012. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet lakásban tartani. 2-3 hetente elég alaposan átfésülni, illetve vedlési időszakban gyakrabban kell.
2012. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy elég hangos kutyafajta, nem hiszem, hogy a szomszédok örülnének neki... :(
2012. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kirilla Zsolt válasza:
Nekem 16 évig volt Sheltim lakásban. Tökéletes kutya oda is!Nem bánod meg ha Sheltit veszel!
2013. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!