Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A repülőgépen az utastérben...

A repülőgépen az utastérben sheltie is utazhat? (persze ketrecben)

Figyelt kérdés
köszönöm
2012. jan. 23. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdezem hogy a ketrecell együtt eléri a 7-8 kg-ot?
2012. jan. 23. 18:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy utastérben élőállat nem szállítható. Legalábbis amivel én repültem ott nem lehetett. Ha máshol engedik, akkor majd úgyis kijavítanak.
2012. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Állítólag élő macska,kutya szállítható 7-8 kg-ig ketrecell együtt.

De megnéztem és a sheltie magába 8-9 kg-ot nyom.ezért nem hiszem

2012. jan. 23. 18:49
 4/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Gondolom akkor még kölyök lehet. Általában igen, de minden légitársaságnak más kikötései vannak.
2012. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 23. 18:56
 6/7 anonim válasza:
Fapadoson nem lehet csak kutyát szállítani még a csomagtérben sem, egyébként az utastérben is lehet, de van súly és a szállítódobozra vonatkozó méretkorlát. (bár nekünk egyiket sem ellenőrizték, igaz ránézésre is elég kicsi volt a kutya is, meg a táskája is)
2012. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fapados járaton egyáltalán nem engedélyezik a kutyák szállítását.

Charter gépeken az utazási iroda és a légitársaság közösen határozzák meg a szabályokat.

A menetrend szerinti járatokon hasonlóak a szabályok a legtöbb légitársaságnál. Indulás előtt érdemes elolvasni a társaság honlapját vagy felhívni az információs vonalat. Egyébként általában 10 kg a maximum szállítódobozzal együtt. De van előírt maximális méret a boxhoz is.

2012. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!