Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeritek Hachi, a leghűségese...

Ismeritek Hachi, a leghűségesebb barát című filmet? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Én tegnap láttam, de még mindig kicsordul a könnyem, ha rá gondolok, főleg, hogy Hachi története igaz... 9 évig várt a gazdájára.. Nagyon szép film, lenyűgöző alkotás, de nagyon elszomorított.


Belőletek milyen érzéseket váltott ki?


2012. jan. 23. 19:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem az volt a legnehezebb ebben a filmben, hogy maga Hachi szomorú életére gondolok... Ha látok egy általános témájú kutyás filmet, amiben meghal a kutyus, az is megvisel, de akkor a kutyám megvigasztal, hogy itt van nekem. De most tudom, hogy élt egy Hachi nevű kutya, csupán két év telt el az életéből boldogságban, utána pedig 9 évig hiába várta a gazdáját... És a film végén mutattak egy képet az igazi Hachi-ról.. Édes, drága barát volt.
2012. jan. 23. 19:45
 12/14 anonim válasza:

Én is pont tegnap láttam a filmet. :) Már akkor kezdtem könnyezni, amikor aznap kiment Hachi az állomásra és nem jött a gazdi. :( Szívszorongató történet.


A film után én is mentem a kutyámhoz megszeretgetni. x)

2012. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nagyon régen láttam, az eredeti japán verziót! ajánlom mindenkinek!
2012. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon hatásvadász, engem nem hatott meg úgy igazából, pedig nagyobb hatásra számítottam. Az sokkal szomorúbb, hogy kutyák ezreit ölik meg naponta a gyepiken, vagy amikor egy idős kutyát kidobnak a kedves gazdik, mert nincs már kedvük bajlódni vele, vagy valaki szándékosan kínoz egy állatot.
2012. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!