Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most mit esznek az olyan...

Most mit esznek az olyan hülye kommersz filmeken mint a Hacsi a leghűségesebb barát pl?

Figyelt kérdés
Akik ilyeneket néznek,azok láttak már igazi drámát EMBEREKRŐL?
2011. dec. 29. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Amerikai história x-et. Igazi komoly dráma emberekről.
2011. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. Én sokkal jobban szeretem az olyan filmeket/könyveket, amik emberekről szólnak. Sokkal jobban meg tud érinteni. Pl. a kedvencem Az osztály (Klass) c. film. Na az szerintem sokkal brutálabb, mint a Hacsi.
2011. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
pl.azt eszik rajta,h igaz történet-ez megfogja az embereket.A másik meg,h. sok embernek többet jelent a kutyája,mint az emberek-a kutya nem nézi van e pénzed,hogy nézel ki,pl.én is többre becsültem a most elhunyt 14 éves német juhászunkat,mint az embereket.Attól még nem becsülöm le az embereket tragédiáit sem.Amúgy meg miért gondolod azt,h akit meghat ez film,azt ugyanúgy nem hatja meg egy ,,ember,, tragédiája ???
2011. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Izlések és pofonok. Amúgy, a filmeket nem lehet megenni.
2020. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!