Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hacsi, a leghűségesebb barát!...

Hacsi, a leghűségesebb barát! Láttátok? Hogy tetszett nektek? én végigsirtam az egész filmet.

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Fú nagyon kemény volt a szó pozitív értelmében.

A film felétől gyakorlatilag elszakadt a fonál, és onnantól a végéig bőgtem, akármilyen nehéz is ezt kimondani fiú létemre.

Hihetetlen mennyire szívhez szóló dráma, hogy játszik az ember érzelmeivel. De ettől olyan jó ez a film, ezt az érzést nem sok mű adja meg amit a Hacsi.

2011. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Én most fogom megnézni, pár perc és lejön:) Kíváncsi vagyok rá, valszeg ezen is fogok sírni, mert már a Marley meg én-nél se bírtam ki:)
2011. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
én ennyire még nem sírtam filmen mint a Hacsin. az utolsó jeleneteket akárhányszor nézem újra (sok emberrel végignézettem azóta) mg mindig nem bírom ki bőgés nélkül.:( az álmom lett hogy lehessen egy akitám, de sajnos nagyon drágák:(
2011. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Marley meg Én.. azon is sirtam :)) ezen sokkal jobbanfogsz :) imádom<3
2011. szept. 3. 18:54
 5/6 mus musculus ***** válasza:

Nem tudom, én annyira nem vagyok elájulva tőle, mint itt sokan. Kb. olyan érzésem támadt a végére, hogy 'Hmm, milyen érdekes, ilyen is van', de semmi meghatottság, zsepipusztítás. Belőlem a Marley meg én több érzelmet váltott ki, bár azon sem sikerült sírnom, ellenben anyám sokáig nem bírta abbahagyni. Lehet, hogy én vagyok túl érzéketlen/nem elég empatikus.

(Amúgy lány vagyok, ha ez számít.)

2011. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Másfél órás film, én egy óránál el kezdtem bőgni :D És a végén tudtam csak befejezni. Mikor másodszorra néztem már jobban türtőztettem magam de akkor sem sikerült elfojtani :) Nagyon szép film az egyik legszebb amit láttam. És az a legjobb az egészben hogy igaz történet.
2011. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!