Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hát nem cuki ahogy alszik? (link)

Hát nem cuki ahogy alszik? (link)

Figyelt kérdés
Sheltie kölyök: http://www.youtube.com/watch?v=B9_gvPa6vzg

2012. jan. 23. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem lehet kutyám (apa nem engedi), de olyan jó érzés töltött el, amikor a videót néztem. Imádom a kutyákat, főleg a kötyökkutyikat, olyan cukik, főleg amikor esznek, játszanak, vagy alszanak:)
2012. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

édes...azért kicsit durva egy majd 3 perces videó arról, hogy egy kiskutya alszik...cukki-cukki de azért nem ennyire.. :) ennél sokkal aranyosabb vidik is vannak fenn.


egyébként nekem is van 4 sheltiem :) szóval én nézegethetem őket élőben

2012. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem se engedik a szüleim(egy cipőbe járunk)De már beletörődtem hogy majd nagy koromba :) NE SZOMORKODJ!!
2012. jan. 23. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jó a rábeszélő képességetek menni fog!

Nekem 6 év könyörgés után csak megtengették;)

2012. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nekem nem jó.Béna vagyok
2012. jan. 24. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy az!

Csak egy kutyus tényleg nagy felelősség.

Nekünk régen volt egy spánielünk. Még óvodás lehettem, amikor elvitték.

Alsóban lehettem 2.-os amikor elkezdtem sírni kutyus után, vagyis hiányzott a spániel Csöpi.

Azután elkezdtem ragaszkodni az állatokhoz, volt rengeteg macskám, egerem, tengerimalacom, hörcsögöm, sünim:D stb:D Mindenféle állatkát befogadtam bár anyuék nem valami állatszeretőek. De én addig nyúztam őket míg meg nem engedték:D De a kutyát sose engedték mivel bacsi parton lakunk, és nyaraltatunk.. és mivel a "vendégek nem szeretik a kutyákat" címszó volt érvényben nem is szólalhattam, meg, hogy nekem kutya kell. Közben lovagolok is 4 éve, bár azért is nagyon megkellet dolgozzak.

Aztán anyunak a barátnőjénél születtek keverék kutyusok és az egyikbe beleszerettem, de mivel nagy kutyusok lettek parányi esélyem se volt. Aztán 3 hónapig minden nap nézegettem a kutyusokat, meg anyunak mondogattam. Aztán volt egy műtétem, és anyu kijelentette, hogy amiért jól bírtam, tűrtem a fájdalmat kaphatok egy kistestű kutyust.

Menhelyeken keresgéltem, de nem találtam olyan kutyust aki hozzám való lenne. Teljesen elvoltam keseredve, mert anyu bármikor meggondolhatja magát. Aztán rátaláltam Pegre (Pegara):)

fajtatiszta Havanese kiskutyus.:) 3-man voltak testvérek, volt egy hófehér is, elvileg ő lett volna, de amikor mentünk értük, megfogott ez a kis tündér:D

Azóta anyu "utálja" mert vannak szobatisztasági problémái:S

De nem érdekel imádom imádom imádom:)

Remélem te is szerencsével jársz:)

De tényleg hatalmas felelősség egy kutyus, és nem csak annyiból áll az egész, hogy "milyen cuki".

2012. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 és fél perc egy kicsit tényleg hosszú idő ebből és a hatásvadász zene sem tetszik. A kiskutya amúgy aranyos. :-)
2012. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!