Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van nekem 1 4hónapos szuka...

Lexi2012 kérdése:

Van nekem 1 4hónapos szuka pitbullom hogyan tudom becsibészellni? Illetve hogy vezény szóra mennyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már csak a csibészeltetés hiányzik, hiszen vezényszóra ül, fekszik, lábnál követés is megy neki és a behívása is 100%-os.
2012. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásodból ítélve már így is okosabb, mint te.
2012. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudsz róla, hogy ha a kutyád megharap valakit, akkor elvehetik tőled, téged pedig nagyon súlyosan megbüntetnek?


Ha mindenáron csibészelni akarsz, vidd el egy kutyaiskolába, az alaptanfolyam elvégzése nélkül szóba sem állnak veled.

2012. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
menj vissza az őseidhez Indiába szerintem és tiszteld a teheneket!A pitekről meg inkább filmet nézz,mint tarts!Mellesleg tényleg forgass helyesírás könyveket,feltéve ha ebbe az országban szeretnél tartózkodni!
2012. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Catz ***** válasza:
100%

A pitbullt és az amstaffot úgy szelektálták, hogy semmilyen körülmény között NE fogjon emberre a viadalokon.

Ezek a fajták SE területőrzésre, SE csibészelésre nem a legmegfelelőbbek.


Viszont, hogy a kérdésedre válaszoljak:

Menj el egy kutyaiskolába/ oviba szociálni, hogy ne orrba-szájba akarjon megenni mindenkit.

Majd 7 hónapos kortól mehettek alapengedelmességre, ahol megtanul szépen pórázon jönni, ülni, feküdni, parancsra hozzád menni. (ez 6-8 hét)


Ha ezt megcsináltátok, akkor a sulin keresd fel, aki örző-védő foglalkozást tartja.


Otthon semmiképp NE kezdjetek bele a haverokkal, mert ti lehettek a következők az esti hírekben, hogy pitbull támadt kislányra/kisfiúra, mert rántottcsirke volt a kezében.


Remélem értelmesen döntesz, ha már ilyen fajtájú kutyád van.

2012. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kölyök kutyával játszani és tanítgatni kell, nem örző-védőzni....
2012. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem nem a helyes írásom elemzését kértem meg a kritikákat róla hanem tanácsokat a kutyával kapcsolatban...Catz köszönöm!
2012. jan. 24. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy-másfél éves kora körül kezdődik el a védőösztönös érés, addig lesz időd összerakni a 100%-os engedelmességet, meg utána olvasni az örző-védő munkának.
2012. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a kritikát, hanem a tanácsot is lásd meg...
2012. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj kutyaiskolába, ahol majd megmondják, mik szükségesek az őrző-védő képzés elkezdéséhez (kop, alapképzettség, stb.), és szakember segítségével és felügyeletével képzeheted biztonságosan a kutyádat.
2012. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!