Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne valami otletetek egy 11...

Lenne valami otletetek egy 11 hetes kemeyfeju staffordshire bull terrier kan kiskutya nevelesevel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Koszonom a segitsegeteket elore is!!

2012. jan. 24. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
mire gondolsz?
2012. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
11 hetesen nem hiszem hogy olyan nagy problémák lennének! Konkrétan mire gondolsz?
2012. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira ku.rvára idegesítő, hogy mindenki staffit, pitbullt meg bullterriert akar, mert az milyen menő és amikor megveszitek rájöttök, hogy egy kölyökkutyáról van szó akivel még törődni kell és kemény kézzel nevelni és még nem tudsz vele "izmozni" a haverok előtt! Miért nem tudjátok felfogni, hogy egy ilyen kutyához nagyon sok türelem és felkészültség kell?
2012. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy 11 hetes kölyök fegyelmezése is gondot okoz, menj inkább kutyasuliba vele. Elég hamar a fejedre fog nőni, mert ahogy nő csak egyre problémásabb lesz, mikor eljön a "kamaszkor", akkor lesz csak igazán makacs és engedetlen, mert megpróbálja majd átvenni a vezetést fölötted. Ha egy ilyen kicsi kutyát (a korára értem) nem tudsz kezelni, akkor később csak még több gondod lesz vele.
2012. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Ivartalanítás és következetesség, amit minden családtag betart. Legyenek számára egyértelmű szabályok és határok, mit szabad és mit nem, ettől eltérni tilos.
2012. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindent ugyanúgy kell csinálni, mint bármilyen más kiskutyával. Legyenek megszabva határok, meg felállítva szabályok, és következetesen betartatva, a hibás viselkedések pedig legyenek azonnal kijavítva. Ezen felül olvassatok könyveket (Cesar Millan pl.) és cikkeket (Cerberos kutyaiskola Ebneveldéje pl.) a alkavezérségről és kölyöknevelésről, vigyétek sokat kutya- és embertársaságba.

Legközelebb pedig csak akkor vegyetek magatokhoz nehezen kezelhető fajtát, ha nem utólag kell megkérdeznetek, hogy hogyan neveljétek...

2012. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmivel nem rosszabb mint akármelyik fajta!Nem kell külön kiemelni mert régen harcra nevelték.


Minden eb olyan lesz amilyennek TE szeretnéd!


Én nem bántam vele különösebben mint a többi kutyámmal mégis szófogadó kis kezesbárány.

2012. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segitseget.hasznos volt a ceasar milian arra nem is gondoltam.igazabol kicsit megilyedtem mert kicsi kutyat meg nem neveltem fel volt 2 evig egy amstaff om o 6 honaposan kerult hozzam ot sajnos elkelett ajandekoznom mert kijottem angliaba. es most van ketto staff bull a hazba de ok nem az enyemek...nem kell egybol faszom kivanozni nekem nem menozesre kell ez a kutya.tegnap mar sikerult egy setat tenni a nagy kutyakkal es latom hogy tanulja el tolluk a dolgokat...ok itt lesznek a hazba meg 3 heteg addig sokat tanul majd a kicsi.. koszonom megegyszer a valaszokat.

udv: adrienn

2012. jan. 25. 12:54
 9/9 anonim válasza:
0%

szia!


nálam 2 hónapja van staffbull akkor volt 10 hetes a kicsi...nagyon rossz volt szétszedett mindent a bútoroktól a ruhákig még azt is ami rajtam volt...ilyen rövid idő alatt teljesen megnyugodott nem rág semmit csak amit szabad neki...egy kis odafigyelés és jól viselkedik...fizikailag ne bántsd a kutyát..ha rosszalkodik mondjuk megharap ne kapjon vacsorát és ráfog jönni

2012. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!