Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet stafford mellé még...

Jó ötlet stafford mellé még egy kutya?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves staffordshire kutyám. Napi 2 séta minimum van vele a környéken a nap többi részét a kertben tölti. Amikor nem figyelünk rá akkor elkezd rosszalkodni: rengeteget ás meg mindent átpakol máshová. Arra gondoltunk itthon hogy vegyünk e még egy kutyát mellé hogy lefoglalják egymást ? Nagyon játékos és szeret is játszani. Kisebb kutyára gondoltam mindenféleképp mint ő. Trollok légyszi kíméljenek!Köszi!
2011. nov. 21. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni, gyermekem lepte meg magát 5 éve. A másik kutyája mellé. Amint ez megnőtt, erős lett, úgy összekaptak, nem lehetett csak lapáttal szétverni őket. Majdnem megölte a társát. El kellett a másikat vinni a háztól. Bár inkább az maradt volna. Ez kan kutya, büdös. Nekem meg jó az orrom. A kertben persze nem lehet megkötni, mert a családom sajnálja. Ha unatkozik, elrágja a facsemeték törzsét, a szőlőtőkéket kirágja, de még a centis tövisű rózsatöveket is. Málnát szedret, hihetetlen, mindent elpusztít, lepisál, mindenütt érzem a pisiszagot. Ez még semmi, ahogy jó idő van 1 méter x félméteres gödröket ás tucatjával. Ha éppen úgy gondolja, a liliomok közé. Hihetetlen kártékony állat, pedig volt már vagy 8 kutyánk.

Azért írtam ezeket le, mert a Tied még féléves. Mindez még nálad hátravan.

2011. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kutyád még kölyök, aki ha unatkozik, akkor rombol. Először neveld meg, foglalkozz vele sokat. Ha most hozol mellé még egy kutyát, akkor az fog történni, hogy már ketten fogják lebontani a kertet.
2011. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 21. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak azért akarsz venni egy másik kutyát csak azért mert unatkozik a másik nem ajánlok még egy kutyát. Igazából a napi 2 séta szerintem kevés. Az én staffimat 4 szer viszem egynap, szinte lehetetlenség lefárasztani. Azt tudnod kell ,hogy elég domináns fajta szóval a későbbiekbe is inkább majd valami nyugodtabb kutyát válassz. Vele meg jár kutyasuliba mert ,ha nincs tanítva úgy jársz mint az első kommentelő látszik ,hogy nem foglalkoztak eleget a kutyájukkal. Sok Sikert!
2011. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekezni fogok akkor többet járni vele meg kutyasuliba is elmenni!
2011. nov. 21. 18:13
 6/6 nóri2 ***** válasza:
attól függ h milyen a viszony a kutyákkal, ezt úgy lehet megnézni h amikor sétálni viszed akk figyeled amikor találkozik egy kuytussal
2011. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!