Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhászt mennyiért...

Egy németjuhászt mennyiért lehet szerezni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 18:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
mi az h mennyibe fáj?A te "életed" mennyibe fáj?szüleidnek biztos sokba fáj/t.Neharagudj h offollak,de annyira bicskanyitogato ez a stilus."kidobott ktya-mennyibe fáj?szerezni?" tudod mit lehet szerzeni?Tv-t ami a kamionrol lepottyan,de egy kutyát megismerünk-megkedveljük-felkutatjuk-megimserjük a tenyésztőt-mérlegelünk és MEGVESZÜNK!!!!És ha minden igy megy akkor semmi nem fog fájni senkinek sem,ha mégsem akkor lesz egy ujjabb kidobott kutyus az országba.
2012. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%

10 ezer forint volt, tk nélküli, okos, értelmes gyönyörűség!


[link]

2012. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát ebből látszik, hogy ki mennyire ért a kutyákhoz! A kérdezőnek igaza van, mert pl. menhelyről én sem hoznék ki kutyát.

1. Ki tudja hol volt és milyen betegségeket szedett össze

2. A kutyák tanítását kölyökkorban (2-3 hónaposan) el kell kezdeni, mert ha felnő, sokkal nehezebb rávenni bizonyos dolgokra.

Ja és a menhelyen nagyon kevés a fajtiszta kutya!

2012. jan. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó:


Most komolyan muszály fajtiszta legyen? Amiért keverék még lehet 1000x szebb és okosabb,mint egy faj. Tapasztalatból mondom! Nekem van faj is és keverék, mindkettôt 2 hónaposan kaptam, a nj 7 éves, tud siznte mindent, viszont a keverék kutyusom 2 éves és hamarabb siker_lt megtamítanom neki mindent!


Ugyhogy nekem senki ne mondja,hogy a faj kutyák jpbbak!

2012. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hányszor írjam még le. Minden kutya fajtiszta, mert kutyáktól származnak, nem róka-kutya keresztezésből. A nj egy fajTA, nem egy faj.
2012. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Itt egy 4 hónapos kölyök, gazdit keres, kidobták, mert fél szemére vak, így született..


[link]

2012. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

Idézem: "Hát ebből látszik, hogy ki mennyire ért a kutyákhoz! A kérdezőnek igaza van, mert pl. menhelyről én sem hoznék ki kutyát.

1. Ki tudja hol volt és milyen betegségeket szedett össze

2. A kutyák tanítását kölyökkorban (2-3 hónaposan) el kell kezdeni, mert ha felnő, sokkal nehezebb rávenni bizonyos dolgokra.

Ja és a menhelyen nagyon kevés a fajtiszta kutya!"


Eleve nem adnak örökbe olyan kutyát, amelyik bármilyen betegségben szenved, vagy bármilyen viselkedésbeli problémája van.

Van fajtatiszta, nem is egy, mi a rex-ből hoztuk el a kutyánkat, törzskönyvezett fajtatiszta magyar vizsla, a legokosabb, aranyos, játékos, és a legértelmesebb kutya akivel valaha találkoztam. Immáron 11 éves lesz, és IMÁDJUK!!! Ja, és nem kell semmire "rávenni", akármit mondasz megérti, még 2szer sem kell elmondani, és mi nem tanítottuk. Mondjuk a vizslákat alapból a legintelligensebb kutyáknak tartják. Nem mondom, hogy nincsenek neveletlen kutyák, de ha hozzád kerül egy felnőtt kutya, azt is hozzá lehet szoktatni, nevelni a te életstílusodhoz, szokásaidhoz.

2012. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Szerintem "szerezz" a tesco-ból egy plüss német juhászt!!! Nem fog sokba "fájni"! És még gondozni sem kell,akkor játszol vele amikor akarsz.
2012. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, és kicsi is.
2012. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak nincs törzskönyve, de mi 10 ezerért vettük. Nagyon szép,okos, ügyes. Aki eddig látta mindenki azt mondta hogy nagyon szép tartása van meg ilyesmi.


Igaz régebben készültek ezek a képek mert most már 6 hónapos:

[link]


[link]

2012. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!