Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz, ha pont a kiállításko...

Mi lesz, ha pont a kiállításkor lesz az első tüzelése? Otthon kell hagyni?

Figyelt kérdés

Két 5 hónapos kutyánk van, közepesre növő fajtához tartoznak (mudik), a februári pesti kiállításra szeretnénk elvinni őket. Nem neveznénk be egyiket se, csak azért mennénk, hogy szokják az ezzel járó dolgokat, tömeget, a csarnokot, hangosbemondót stb. Ha véletlenül pont ekkor tüzel valamelyikük, otthon kell hagyni? Vagy van valami, ami elvenné a szagot? Egyáltalán hogy szokás ilyen esetben?


Elnézést, ha bugyuta a kérdés, még mi sem egészen értjük a kiállítások világát, de egyszer el kell kezdeni valahol...


Köszönöm! 23/L



2012. jan. 27. 16:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én a netboardról tájékozódok mindig, van Kiállítások, rendezvények topic, és minden kutyafajtának saját témája is, ahol szinte állandóan téma a legközelebbi kiállítás.
2012. jan. 27. 17:52
 12/19 Akiteki ***** válasza:

A MEOE oldalán fenn van az összes kiállítás? Mit nem tudsz megállapítani róla?

Mindegyiken minden fajta van. A klubkiállításokat a klubok hirdetik.

2012. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

pedig itt tényleg minden itt van: [link]

Minden CAC kiállítás összes fajtás (kivétel ha oda van írva,hogy spec CAC)

A CACIB kiállításoknál vannak dupla CACIB ok amikor mind a két nap össz fajtás CACIB és vannak olyanok amikor egyik nap a fajtacsoportok egy része másnap a többi fajta csoport.

A nyitó oldalon meg ott van, hogy melyik nap melyik fajtacsoportok vannak (pl most a FeHoVa CACIB on is)

2012. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen el lehet vinni, én is először csak úgy elmentem a kutyusommal azóta meg már egy csomó címet nyertünk. Annyi h ne vidd oda a kanokhoz. Én most is indítok egy picit, ő még nem volt ilyen mizériában de indítani szeretném h legyen kölyök osztályban eredménye.
2012. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
Most lehet, hogy tényleg én vagyok hülye, de nekem ebből csak a dátum derül ki. Az hogy mikor melyik fajta van ringben, mikor van esetleg kutyás bemutató, szóval hogy hogyan néz ki a részletes program, azt nem találom. Sosem voltam még ilyenen, nem is lesz sztem soha tk-s kutyám, mert az összes kedvenc fajtámból van mentenivaló bőven, szóval csak bámészkodni, nézelődni mennék ki, de nem tudom mikor van mittudomén junior, meg mikor jönnek a dalmaták pl. (állítólag azok nem is nagyon szoktak ott lenni kiállításon, mert nagyon kevés tenyésztő van aki kiállít) vagy hogy kell elképzelni ezt az egészet...Lehet, hogy nektek már átlátható, de kívülállóként nekem rejtély :)
2012. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Akiteki ***** válasza:
62%

Azt senki nem tudja előre, mikor fognak egy fajtát bírálni. Amikor sorra kerül. Lehet, hogy már reggel 10-kor, lehet hogy délután 1-kor. A magyar agár tuti mindig délután kerül sorra:))

A bis programok nem szoktak délelőtt kezdődni (kutyás bemutató, stb.) Dalmaták is szoktak lenni.

2012. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vezetitek fel őket akkor inkább ha tüzelnek hadjátok otthon őket.
2012. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A tenyésztőjük szerint akkor még szinte biztos, hogy nem fognak tüzelni, úgyhogy megnyugodtam! :-)
2012. jan. 27. 19:06
 19/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) igazából én is kicsit hülye vagyok az egészhez és nekem sem teljesen átlátható. de majd csak megértem már.:D
2012. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!