Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta amit...

Van olyan kutyafajta amit mindig tartani fogsz vagy egyszerűen csak nagyon megfogott?

Figyelt kérdés
Nálam ez a fajta a Puli.
2012. jan. 27. 19:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nekem a Német Törpe Pincser. A legokosabb kutyus:)
2012. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Még egy tipp: bármelyiket választod, gondosan nézd meg honnan! Mivel mind elég kedvelt fajta, sok a szaporító, csak törzskönyves kiskutyát vegyél!

De akár veheted fajtamentőktől is, itt van pl: a Retriever Rescue Fajtamentő Egyesület ( [link]

2012. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Jajj, elnézést kérek mindenkitől, félrement :(
2012. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
nekem a schnauzer
2012. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
közepes snaci, welsh terrier, ausztrál juhászkutya
2012. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Bull típusú terriert. Főleg pitbullt.
2012. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Amstaff.Imádom szeretem ez a kis lököttet :9 Tanulékony és nagyon játékos,gyerekeket meg egyenesen imádja :)
2012. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Német juhász
2012. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nekem a kis-, és közepes termetű terrierek, és az agarak az örök szerelmek.
2012. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Németjuhász- gyerekkoromban volt egy kanunk. Csomó emlék jutott róla eszembe: megtanulta használni a kilincset, vihar esetén bezárkózott(nagyon félt), este, ugyanabban az időben minden nap hozta a pórázát, sétakor szájában vitte a pórázát(sosem lehetett kizökkenteni), vanília fagyi függő volt(cukrászda előtt gyorsan kellett elhaladni), húzta a szánkómat hámmal, elárvult kiscicáinkat szájában hordozgatta az udvaron, velük aludt, lehetett húzni-nyúzni gyerekként, hátára felcsimpaszkodni, sose morcant rám, . . . nem lesz még egy ilyen kutyám :'(

Most törpe schnauzerem van- imádom :) de tőle nem is várok ilyeneket, fizikai képtelenség lenne :))

2012. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!