Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretem a nagy szőrös...

Nagyon szeretem a nagy szőrös kutyákat mint pl, a husky vagy a szamojéd. Milyen hasonló kutyák vannak még?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A husky nem éppen hosszú szőrű, de rengeteg bundás kutya van, szűkíteni kellene a kőrt.


Chow chow, Akita, Spicc, Bobtail, Ónémetjuhász, leonbergi, berni pásztor, bernáthegyi...

2012. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyire nagy és szőrös kutya érdekelne?

Kau típusú még belefér? Vagy annál kisebb? Esetleg KÁJ, komondor? Valami támpontot még adhatnál azért.

2012. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
alaszkai malamut a neked megfelelo,mert nagyobb is szebb is husegesebb is a huskynal.Persze csak szerintem.
2012. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

ma 17:21

Igaz, hogy nagyobb, de nem hűségesebb, meg szebb a huskynál.:) mindkettő egyformán szép és hűséges ha úgy van nevelve.

2012. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Komondor, kuvasz. Hűségesek, okosak, ragaszkodók, ne higgy az ellenérveknek, miszerint öregkorára megbolondul, ha jól neveled, nem így van.
2012. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
0%
Szerintem mindegyik kutya szőrös, kivéve a kopaszkutyát. De van, hogy még az is.:))
2012. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akita(de ha ilyen kutyát szeretnél fel kell készülnöd),talán német juhász,skót juhász,
2012. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alaszkai malamutról én azt hallotta,(mi ezért nem azt vettünk)hogy agresszív,de ha úgy neveled,valóban lehet kedves,családszerető kutya.
2012. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!