Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalatok a vizsláva...

Mik a tapasztalatok a vizslával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vadászkutya. Sokat kell vele mozogni, foglalkozni, dolgozi. Nagy a mozgásigénye.
2009. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek pár vizsla kutyát...eléggé ugatósak és kajlácskák.De tündérek,ha szépen meg vannak nevelve.Mint minden kutya...
2009. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő van. Okosak, szépek, értelmesek. Imádom őket, pedig előtte nagy hüllős voltam. (Szerintem ők is engem, mert ahogy észreveszem, "anya" nekik az első. :-D) Még csak 5 hónaposak, szóval eléggé kajlák, meg sokat játszanának. Napi kétszer sétálunk egy hatalmasat, mert hiába lakunk kertesházban, kell nekik ez.
2009. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is kettő magyar vizslám van.A szuka már lassan 3 éves,a kan 2. Magyon imádom őket,tündériek,értelmesek és imádnak játszani.Házőrzésre nem igazán alkalmasak,inkább csak jelző kutyának.Mivel vadászkutya,nagy mozgásigényre van szüksége,kertes házban ajánlott tartani.Nekünk nagyon nagy udvarunk van,de sokszor kiengedjük szaladgálni őket a búzába (ezt különösen a kan szereti,a búzatábla tulajdonosa már kevésbé :) Nagyon tudnak szeretni és ők is nagyon szeretetre méltóak!Nagyon barátságosak a gyerekekkel is,bár nem tudom,hogy ez csak nálunk van-e így...
2009. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!