Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok evvel a kutyaisk...

Tapasztalatok evvel a kutyaiskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mik a tapasztalataitok a Pólus kutyakiképző iskolával? Szeretném majd oda vinni az akitámat oviba. Múlthéten a Népszigetibe voltunk, de ez sokkal közelebb lenne nekünk. Válaszaitokat előre is köszönöm! :)
2011. okt. 5. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán az egyetlen kutyakiképző iskola, azok közül, akiket én ismerek, akik nem a pénzre mennek.

Ajánlom. És sok sikert kívánok

2011. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg ovizol, addig szinte mindegy, az úgyis nagyrészt arról szól, hogy a kölyk játsszon és pár nagyon alap apróságot megtanuljon, hozzászokjon bizonyos ingerekhez.

De tanfolyamra szerintem mindenképpen a Népszigetre menj, ők a legjobbak. Amúgy ha jól hallottam, Novembertől lesz egy új Tükör suli a 16 kerben is, az talán közelebb lesz neked is.

2011. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztom azt a véleményt hogy a Népszigeti a legjobb, de ha ez közelebb van neked akkor kutyaovinak tökéletes. Azt javaslom hogy mielőtt odavinnéd a kutyád menj ki kutya nélkül megnézni 1 ovis foglalkozást, beszélgess a kölyökkutya gazdikkal, nézd meg a hely tisztaságát és válts pár szót az oktatókkal is. Ha szívesen fogadnak, és a gazdik is jó véleménnyel vannak az iskoláról akkor tökéletes.
2011. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még :)
2011. okt. 5. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A Népszigetibe menj, megéri az utazást.
2011. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!