Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni ahoz hog...

Mit kell tudni ahoz hog kutyakozmetikus lehezássek?

Figyelt kérdés

És azért kb. mennyit fizetnek?

Azért szeretnék kutakozmetikus lennei mert nagyon szeretem a kutyákat és velük szeretnék dolgozni.


köszönöm a választ



2012. jan. 29. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Legfőképp kutyákat kell tudni kozmetikázni. Indítanak tanfolyamokat, elmész, megtanulod, és boldog leszel.

A fizetés meg nagyban függ attól, hogy:

- kiállításra vagy csak kényelmere kozmetikázol kutyákat

- mennyire vagy ügyes

- mennyire vagy kedves a vevőkkel

- milyen jól tudod eladni magad

2012. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a helyesírás sem árt. Figyelj oda nyelvtanórákon :)
2012. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha kis hazánkban szeretnél kutyakozmetikus lenni, nem árt, ha először megtanulsz magyarul.
2012. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi.Bocs a helyesírási hibák miatt de leptopnál ülök :S
2012. jan. 29. 21:12
 5/16 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

A tanfolyamok ára, ideje és nyilván minősége különböző. Nyilván ha igazán jó szeretnél lenni, akkor érdemes egy hosszabb ideig tartót választanod, ahol minőségi kozmetikákban kiváló szakemberek mellett tanulhatsz.


Én pontos összegeket nem tudok neked mondani, de az biztos, hogy jelentős indulótőke szükséges hozzá még akkor is, nem saját kozmetikát nyitsz, hanem valaki mellé csatlakozol be, hiszen a legtöbb felszerelést magadnak kell megvásárolnod.


Ha jól tudom, a legtöbb kozmetikus nem alkalmazott, hanem vállalkozó. Tehát magad után fizeted az adókat és járulékokat, az üzlet bérleti díját, a rezsit, a felszereléseket, az egyéb fogyóeszközöket. Mindez jelentős fix kiadás minden hónapban, amit amíg nincs annyi kuncsaftod, a megtakarított pénzedből kell, hogy fizess.

2012. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akihez mi járunk, ő most 24 éves. Nagyon sok vendége van, nagyon ügyes, 18 éves kora óta kutyakozmetikusként dolgozik.

Úgy látom, hogy ő nagyon jól megél belőle, viszont azzal is számolnod kell, hogy ez elég kemény meló. Napi 4-5 kutyát megcsinálni baromi sok energiát és türelmet igényel. Mi általában este megyünk, és látom rajta, hogy majd' leszakad a karja.

2012. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nekem az is mindegy hogyha leszakad a karom csak lássam a kutyusokat :)

2012. jan. 30. 06:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most készülök elkezdeni a tanfolyamot. Maga a tf több, mint 100ezer, és akkor még egy nyamvadt ollót se vettél. Mire kész lesz minden, kb 400ezernél fogok tartani.
2012. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire eltökéleten csak kozmetikus szeretnél lenni, és merre laksz, de érdemes kutyaiskolákban szétnézned munkáért, és akkor akár még kutyakiképző, tanfolyamvezető is lehet belőled, ha ez például tetszik.


Én most tavasztól fogok kezdeni például a gödöllői suliban remélhetőleg. :)

2012. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Aha
2012. jan. 30. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!