Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya a leginkább el...

Melyik kutya a leginkább el tántorító? 1 Cane Corso 2 Tibeti masztiff 3 Pitbull 4 Bull terrier 5 Amerikai Staffordshire terrier!?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 22:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért butaság, hogy egy palotapincsi vagy bármilyen kutya jó. Két fajta betörő van. Az, aki bárhová bemegy és valóban betörőnek nevezhető, illetve van a besurranó tolvaj, akik többnyire "kreol bőrű" fiatalemberekből állnak. Na az utóbbiakat egy palotapincsi vagy egy labrador nem fogja elijeszteni, de egy 50-70kg-os kau, kuvasz, masztiff igen. A komoly betörők ellen viszont, ahogy az ojjektum sem védett atomtámadás ellen, úgy 20 kutya sem érne semmit.
2012. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nehogy már azért legyen kutyád, hogy ne törjenek be hozzád?! vegyél akkor riasztót.
2012. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
1 nem azért veszek kutyát hogy ne törjenek be ! 2 csak kiváncsi voltam hogy melyik fajta kutyától félnek leginkább az emberek 3 ha nem tetszik ne írj ide -.- jah és a többi kedves íronak köszönöm :)))
2012. jan. 30. 21:17
 14/15 anonim ***** válasza:
nem úgy értem, na. ne az alapján vegyél kutyát, hogy eltántorító-e vagy sem, hanem hogy szeretnél-e olyat.
2012. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Rottweiler vegyél erre a célra.Attól keményebb és eltántorítóbb kutya nem kell.
2012. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!