Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, ha egy Jack...

Az normális, ha egy Jack Russel horkol és röfög?

Figyelt kérdés
Ahogy utánaolvastam, az a fajta nem horkol. Enyém most lett három éves és mindig is horkolt, mostanában meg már röfög is játék közben. Vigyem emiatt orvoshoz, vagy csak kiröhögne emiatt? Amúgy normális, egészséges, csak fura hangokat produkál a trombitájával.

2012. jan. 26. 22:05
 1/5 Akiteki ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja az egyik kutyám. Babakora óta horkol és még ugatáskor is néha horkant, meg néha röfög, mint a malacok. Pedig ő sem rövidorrú. Ha a lábamnál alszik, remeg a szék alattam:)) Már 8 éves és kutyabaja.
2012. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet orrsövény ferdülés...
2012. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nézethetsz gége szűkületre vizsgálatot.
2012. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát.. jó, akkor ha elméletileg lehet baja, akkor most márciusban, ha úgyis viszem az éves oltásaira, akkor megemlítem az orvosnak ezt is, mert bár hihetetlenül édesen röfög, azért az mégiscsak fontosabb, hogy sokáig éljen. Köszönöm nektek a válaszokat :)
2012. jan. 26. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
De lehet lágy szájpadlása is. Az élete hosszát nem befolyásolja.
2012. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!