Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos németjuhász kutyus...

7 hónapos németjuhász kutyus nem fázik meg ilyen hidegben kint?

Figyelt kérdés

Van hőszigetelt háza, de abszolút nem megy be, inkább kihúzza a ruhákat, plédeket és azokon fekszik!!! Akkor sem ment be, amikor szakadt az eső, bár most meg kemény fagyok jönnek.

Én nagyon féltem, hogy megfagy, bár sok helyen azt hallottam, hogy nem!!!

Szerintetek?


2012. jan. 30. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Melege van, dehogy fagy meg!! :D

Ne félj, szívós a dög, megél a fagyban is.

2012. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn beengedném a helyedben pl. zárt garàzsba.
2012. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fent leírtakat azért csinálja, mert melege van a házban. A fagy előtt tegyél be neki száraz pokrócokat, és ha fázni fog, hidd el bemegy, és nem fog lakberendezni. :)

Ha nagyon aggódsz érte, esetleg melegebb helyre beteheted, pl. garázs, kazánház, esetleg esténként beengedheted a lakásba, de nem hiszem, hogy megfagyna.

Figyelj oda rá, úgyis látni fogod rajta, és ha fázik, engedd be a nagyon nagy hidegben.

2012. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Beszoktam engedni a kazánházba, de kb. 20 perc múlva már az ajtóban áll és menne ki!!! Szerintem kinézek majd hozzá éjjel is, hogy hogy van!!! :) :) :)

2012. jan. 30. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Told meg a kajáját egy kis töpörtyűvel vagy valami zsirosabbal, nem fog megfázni ne aggódj. valóban szivós kis kutya lehet. hagyd is igy, ez a jó, nem az ágyban hempergő németjuhász:)
2012. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erdélyi kopó, már elmúlt 10 éves, mindent kihúz a házából, de tegnap este már nem tette. Én minden este viszek le neki edényben meleg (nem forró) vizet. Egyébként ha esik a hó, azt imádja és belefekszik. Hosszabb szőrű kutyák ilyenek, még akkor is, ha az a szőr sima. Nem fázós ölebek.
2012. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! :) :)

Ezt a töpörtyűs dolgot pedig megfogadom, veszek is neki ;) ;)

2012. jan. 31. 10:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó zsíros csirkefarhátat főzzél neki, azt imádják télen.
2012. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Farhátat szoktam neki főzni...imádja is nagyon!!! :) :) :) Illetve húsárú üzletbe mindig kaphatóak kutyáknak ilyen nyesedék félék, azokért is nagyon odavan!! ;) ;)
2012. jan. 31. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!