Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaajtó, kinek van és...

Kutyaajtó, kinek van és milyenek a tapasztalatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A kutyám nem jelez hanggal, ha szeretne kimenni és mivel nagy a ház nem vesszük mindig észre, hogy az ajtóban ül, ezért van, hogy, ha nem bírja az ajtó elé pisil. A legjobb az lenne, ha rá tudnám venni, hogy jöjjön fel "szólni", hogy dolga van, de nem tudom, hogyan tegyem...

Előző helyen, ahol laktunk ott bejött a szobába hozzám és nyüszögött, nézett rám és ment az ajtó felé, így hívott. Most nem teszi..., nagy a ház, nem érne oda hozzám szerintem. Pedig rendszeresen kiengedjük, naponta 5* minimum.

Egy éves elmúlt, eddig nem volt vele már semmi gond, soha nem pisilt be... De most újra pelus van neki a földön, a bejárati ajtónál, mert, ha nem veszem észre akkor azt használja, de erre nem szeretném, hogy megint rászokjon!


2009. máj. 30. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan kutyaajtó, amit a kutyus nyakörvén lévő "chip" nyit ki. Tehát ha a kutya odamegy kinyílik. Viszont más kutyák és egyebek nem tudnak bejönni.

Nem tudok árat, de szerintem megéri.

2009. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jóó ötlet, de csak akkor, ha kinn lenni éjszaka is biztonságos. Mert így tényleg akkor jár ki,amikor akar. Ha nincs kint rá leselkedő veszély, esetleg nem tud kiszökni, akkor ajánlom ezt a megoldást. Talán Baumax-ban, Tescoban, nagyobb áruházakban találhatsz ilyet. Sajnos árral nem tudok szolgálni.
2009. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézessétek meg dokival, hátha valami orvosi jellegű baja van, amitől nem tudja addig visszatartani, hogy elérjen hozzátok.

Az nem számít, hányszor engeditek ki, az is lényeges, hogy milyen sokat lehet kint! Talán az is segíthet, ha a kerten kívülre is viszitek sétálni, bár ez csak megérzés, és talán csak a jóérzés mondatja velem, és semmi köze a problémához... Azért csak hajrá, mindenkinek jobb úgy :)

Egyébként elvihetitek egy jó kutyaiskolába is, tapasztalt kiképző talán tud mondani valami okot és/vagy megoldást...

2009. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az utcai séta jónak tűnik,mert akkor nagyon sokat pisil, illetve sokszor és kakil is!


Köszi!!!

2009. jún. 1. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!