Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkimmal először megyek majd...

Yorkimmal először megyek majd kiállításra, és nincs kozmetikai asztalom, ott h fogom megcsinálni majd a választékot, meg a felkészítést, a földön?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És felkészítetted valahogy a kutyuskát? Én is gondolkodtam azon, h kiállításra viszem, de nem tudom, hogy mit is kell tudnia, azon kívül, hogy szépnek kell lennie.


Az egy kicsit riaszt, hogy ketrecben vannak kutyák........

2012. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért riaszt a ketrec? az én kutyám konkrétan imádják :) itthon két kiállítási ketrec van a nappaliban a 6 kutyára és versenyeznek, hogy ki alhat benne. A kiállításokon is alig várják, hogy mehessenek be aludni :)
2012. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akiteki ***** válasza:

A ketrec a kutya nyugalma és biztonsága érdekében van a kiállításon. Ha benne fekszik, nyugi van, senki nem zavarja. Nem kell egész nap rángatni pórázon, nyugodtan pihenhet, alhat.

Itthon nálunk is fel van állítva 2 ketrec, néha befekszenek 5-en is egymás hegyén-hátán.

Itt például 3 ketrec volt nálunk, de az összes kutya egymáshoz akart bújni. :))

[link]

2012. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akiteki nagyon édik a kutyáid :) Akkor szerintem én is elviszem majd a hordozóm :)
2012. febr. 2. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!