Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt olyan nehéz mit csináljak?

Ezt olyan nehéz mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátaim mindig a kutyámra megjegyzést tesznek mert csivava és palotapincsi keverék. Engem nagyon zavar amikor olyanokat mondanak hogy " Menjél már azzal a csicska kutyával" meg olyanokat is mondanak hogy " Kis dög". És engem ez annyira zavar mert én imádom, és nehéz elviselni hogy ilyeneket mondanak rá. Már mindent mondtam nekik hogy hagyják már békén mert olyan aranyos meg nem a fajta alapján kell megítélni a kutyát, de nem hallgatnak rám. Meg ha tényleg ezt gondolják, akkor tartsák magukban.
2012. jan. 31. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
engedd el a füled mellett.
2012. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
így van ne foglalkozz velük legyél büszke arra hogy tied az a kutyus és szeret téged
2012. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

A szeretetnél semmi sem erősebb.

És nekik milyen kutyájuk van?

Rájuk tegyél megjegyzést.

2012. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. Ha látják, hogy felhúzod magad, akkor folytatni fogják.

Én a nyuszim miatt kapom sokszor az idióta poénokat, hogy mikor lesz már nyúlpaprikás?!

2012. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát van puli, németjuhász keverék, meg westie, meg nemtom hogy milyen de naon keverék lehet.
2012. jan. 31. 20:44
 6/14 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy elismerjék a kutyádat taníts neki néhány trükköt. Nekem volt régen egy törpe pinscherem ami ránézésre többnyire csak a röhögést váltotta ki az emberekből, ám ha otthon voltunk és látták, hogy miket tud a kutya rögtön elismerően bólogattak. Hiába, a sztereotípiákat a legszebb megcáfolni.
2012. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A pulisnak azt mondd hogy a tied egy felmosórongy.(hogyha olyan a szőre mint egy pulinak)
2012. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak magukat minősítik le ezekkel a megjegyzésekkel. Az ostoba emberek jellemzője, hogy így szidják az állatokat. Hagyd rájuk, ha tudod, vagy szólj erősebben, hogy komolyabban vegyék, ha már te nem bírod idegekkel. De végső soron is nem az a fontos, hogy ők mit gondolnak róla, hanem csak az, hogy te mit érzel iránta.
2012. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát az a puli nincs fésülve meg ápolva a szőre és így úgy néz ki mint valami keverék és tényleg úgy mint egy felmosórongy

Nézzétek ittvan a kutyám, és ez egy régi kép de még mindig ugyanígy néz ki:

[link]

2012. jan. 31. 20:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Jajjj de édes, imádni való kutyus! :)


Mondd el nekik, hogy nem akarod megzsarolni őket, de ha továbbra sem tudnak elfogadni téged ezzel a *tündéri kutyával, akkor kénytelen leszel megszakítani velük a kapcsolatot.


*Na jó, a tündérit ne tedd hozzá :)

2012. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!