Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amelyik üzlet/étterem stb...

Amelyik üzlet/étterem stb bejáratánál nincs feltüntetve, hogy tilos kutyát bevinni, oda be lehet vinni? (Budapest, belvárosra gondolok mondjuk)

Figyelt kérdés
Tudom, kérdezzem meg, de amíg bemegyek megkérdezni, addíg kössem ki a kutyám? Gondolok itt amúgy pl a Váci utcára, tudtok olyan helyeket ahova be lehet vinni kutyát?

2012. jan. 31. 22:31
1 2 3
 1/30 Akiteki ***** válasza:
Ha konkrét helyre akarsz menni, hívd fel őket előre. Én csináltam már úgy, hogy tudtam hova megyünk kirándulni és felhívtam a közeli éttermet, hogy kutyákkal mennénk ebédelni, van-e akadálya.
2012. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
9%
Viszont az sincs kiírva, hogy szabad.
2012. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Mailerdeamon ***** válasza:
89%
Nem tehetsz mást, mit megkérdezed. Valamikor csak eljutunk oda, mint a németek, hogy mindenhová bemehet a kutya. Igaz, azok viselkedni is tudnak. Mindegyik.
2012. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
18%

Talán kerthelyiségbe beengedik , de zárt étterembe szinte biztos nem,hacsak nem valami talponálló kocsmába hajló resti. Kutya nem oda való ,senki nem azért megy étterembe ,hogy egy nyálcsorgató, ugató kutya lesse ki a tányérjából a falatot.És rengetegen nem szeretik a kutyákat ,félnek tőlük allergiásak stb .Ugyanúgy ahogy boltba sem mehet be mivel oldalbavizelné az árukat ,összenyalna mindent.

Persze már látom ahogy írni kezdik,hogy az ÉN KUTYÁM a világ legjobban nevelt ebe ,az angolkisasszonyok tőle tanulnak illemet, de mindenki ezt mondja ,és az éttermek személyzete nem tehet különbséget,ha egy kutyát beenged a többit is be kell ,aztán vidám kutyaviadalt nézhet a két deszert között megfáradt jónép.

2012. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb helyen csak addig nincs kiírva, amíg valaki be nem megy kutyával...
2012. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
38%
Persze, kerthelyiségben semmi akadálya. De zárt étterembe ne menjen a kutya. Semmilyen, se kicsi, se nagy.
2012. febr. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%
Kedves 4. válaszolónem gondoltál még arra hogy az ilyen segítő kutyák is léteznek ők se nyaljál körbe az összes élelmiszert mikor be mennek egy boltba a gazdival. Ennyi erővel a mi kutyáink is lehetnek ilyenek. És hogy a kérdésre is válaszoljak ha beltéri az étterem tuti nem mehetek be viszont ha van terasz része akkor illendő megkérdezni. Minket is be engedtek ilyen teraszos étterembe pedig 3 kutyával voltunk.
2012. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Mi már voltunk úgy mikor kirándulni voltunk konkrétan Szlovákiában a hegyekben. Hazafele jövet Trencsénnél megálltunk mert szüleim felakartak menni a várba. Ez szeptember közepén volt, nem volt már a túl meleg, se túl hideg, de hát kint ülni hosszú ideig nem volt jó. Anyáék bementek egy étterembe, hogy ott esznek és én addig kint maradtam, mert gondoltam ilyen szép kis étterembe (mivel elég puccosnak tűnt) a kutyát nem engedik be, így kint maradtam az étterem előtt egy padon, 2 perc sem telt el a pincér jött ki és kérdezte angolul, miért nem mentem a szüleimmel (ők csomagoltattak nekem odabent kaját). Mutattam a kutyára és akkor : No problem, menjek menjek be csak nyugodtan vele. Állam a padlón, na meg mikor még vizet is hoztak neki elszállt az agyam. Hozzáteszem egy labiról volt szó, tehát nem egy kicsi kutya :P. Szóval sosem tudhatja az ember mikor van szerencséje, tehát érdemes odatelefonálnod szerintem mindneképp ;).
2012. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Akiteki ***** válasza:
75%

Konkrétan tudok olyan éttermet, ahol szívesen látják a kutyákat és kerthelyiség nincs. Pont nem a Váci utcában van, de létezik.

Egy másik helyen évekkel ezelőtt volt, hogy a kutyám ült a kocsiban és kértem a pincért, hogy amit a 20 fős társaság meghagyott husit, csomagolja be neki. Azt válaszolta, hogy nem csomagolja, inkább hozzam be a kutyát. :)))

2012. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
4.!Ezek szerint nem láttál még normális kúltúrált körülmények közzé szokott kutyát.Igen is tetszik vagy nem hiszed vagy sem(nem kell elhinni semmit sem jelent ha nem)de nekem társasági kutyám van.és igen is tud normálisan viselkedni.Nagyon sok étteremben volt már bent és igen ott ült az asztalnál anélkül hogy a nyálát csorgatná!Hónapokat szoktunk külföldön tölteni és ahogyan ott is itt is jön velem minden hová kivéve az élelmiszer boltokat(kint boltba is jön).rendszeresen járunk éttermekbe és nagyon szeretnek minket mivel soha sennkit nem zavar,gyakorlatilag végig aludja az egész vacsorát,ebédet.IGEN VAN ILYEN KUTYA,LÉTEZIK!!!!!!Ja és külföldön a legtöbb ilyen még a MC.Donald's-ba is mehetnek kutyák,láttam már ott német dogokat is és mondhatom kúltúráltabban viselkednek mint sok ember.
2012. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!