Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amelyik üzlet/étterem stb...

Amelyik üzlet/étterem stb bejáratánál nincs feltüntetve, hogy tilos kutyát bevinni, oda be lehet vinni? (Budapest, belvárosra gondolok mondjuk)

Figyelt kérdés
Tudom, kérdezzem meg, de amíg bemegyek megkérdezni, addíg kössem ki a kutyám? Gondolok itt amúgy pl a Váci utcára, tudtok olyan helyeket ahova be lehet vinni kutyát?

2012. jan. 31. 22:31
1 2 3
 21/30 Akiteki ***** válasza:

Az a baj az ilyen esetekkel, hogy ugye normális gazdának nem jut eszébe, hogy bevigye a húsboltba a kutyáját. Aki meg ilyet akar és megengedik neki, az tuti hogy valami kárt fog csinálni, mivel nemnormális.:))

Lehet, hogy kicsit nem érthető, de sokáig dolgoztam ma, bocsi.:)

2012. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Mi mondjuk voltunk olyan wellnessben is ahova kutyát is lehet vinni. Ölebeket meg szinte minden helyre bevihetnek kb, láttam már mekiben, ruhaüzletben ( H&M, Zara, Stradivarius)
2012. febr. 1. 23:52
 23/30 Akiteki ***** válasza:
Nem vihetik be, de beviszik.
2012. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
43%
Mondom, hogy az ANTSZ felől mindenhova bemehetnek, kivéve ahol szabadon vannak élelmiszerek (látványkonyha, hentespult, stb). Semmilyen szabály nem tiltja, kizárólag a tulajdonos döntésén múlik.
2012. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Akiteki ***** válasza:
Nem az ÁNTSZ miatt, hanem ez pont az az eset, amit mondtam: marhára nem törődnek vele, hogy mit szól hozzá valaki, beviszik, mert a kis cukimukikának a táskában azt is szabad. Találkoztam már olyannal is, aki a tescoban vásárolt, miközben a csivava lógott ki a táskából. Egy normális méretű kutyával esélytelen lennél szabályt szegni, pedig lehet, hogy ezerszer jobban viselkedik.
2012. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
82%
Mert ezek a szegény állatkák kézipoggyászok ,ruhakiegészítők, azt meg nem tiltja semmi.
2012. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Akiteki, a Stradivariusban az összes eladó ott simogatta, úgyhogy oda beengedték :)
2012. febr. 5. 10:35
 28/30 Akiteki ***** válasza:
Az valami hegedűbolt? :)) Biztosan igazad van. Általánosságban mondtam, hogy ha szatyorban van a kutya, akkor úgy érzik a gazdák, hogy rájuk nem vonatkoznak a szabályok.
2012. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Mi is voltunk már kutyával pizzériában (igaz a kerthelyiségben). Szerintem nem sok olyan gazdi van, aki bepróbálkozna egy étterembe, ha tisztában van vele, hogy a kutyája nem tud "viselkedni".

Egy kutya attól válik értelmessé és szófogadóvá, ha foglalkoznak vele! Az ilyen kutyákhoz ragaszkodnak az emberek és megtanítanak velük bizonyos dolgokat!

Mi sem sok helyre megyünk a kutyu nélkül, hiszen Ő már családtag nálunk! És ezzel tisztában is van...

2012. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
A szőre száll a levegőben. Aki kutyaszőrős kaját,akar enni az tegye otthon. Soha nem ettem és nem is fogok olyan étteremben/ből enni. Hát ennyire hülyék vagytok,most komolyan? Rohadt undorító,nem higiénikus dolog. Nem beszélve arról, hogy egy étkezésre nem lehet, letenni a kutyát? Vele alszotok, meg ilyenek, ez is beteg, de, hogy másokra rá erőszakoljátok, hogy egy légtérben egyen egy kintre való állattal az agyfasz. Tényleg beteg a mai társadalom. Lehet ugatni, kedves kutyás fogyatékosok, pont leszarom. :D
2021. dec. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!