Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azok a kutyák, akik az utcán...

Azok a kutyák, akik az utcán vannak, ilyenkor el tudnak bújni valami kevésbé hűvös helyre?

Figyelt kérdés
Kóbor, vagy elveszett kutyák.
2012. jan. 31. 23:57
 1/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Szerinted? Sehova. Összegömbölyödnek és tűrnek.
2012. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A kutyáknak nem lesz baja...de az emberek akik ilyenkor kint vannak az utcán
2012. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Az Állatvédőrség egyébként pont emiatt kezdett el bélelt búvóhelyeket kirakni a kóborkutys környékeken, lehet nekik segíteni alapanyaggal :)
2012. febr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A macskákra nem gondol senki?
2012. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
nem
2012. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A cicák könnyebben besurranak melegebb helyekre.
2012. febr. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert pont most veszett el (nem az én hibámból) a kutyám és már a környékbeli városokat is végig jártuk és semmi..egyébként gondoltam arra, hogy legalább erre a pár napra amíg nagyon hűvös van, beengedem a kóbor kutyákat a pincébe/garázsba stb. azzal is többet érek a semminél igaz?:) vagy akkor csak összezavarom a kutyákat?:S
2012. febr. 1. 09:13
 8/9 A kérdező kommentje:
A cicákat is szívesen látjuk, már ha találunk vagy bejönnek..mondjuk a szomszéd macskáját is mi etetjük,amit a kutyám nem akar megenni, azt odaadjuk neki, mert szokott átjönni..:D
2012. febr. 1. 09:15
 9/9 Mailerdeamon ***** válasza:
Szép dolog lenne ha beengednéd a kóbor kutyákat a pincétekbe, de utána lenne szíved kirakni őket? :(
2012. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!