Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti a -25 fokba, vagy az...

Ti a -25 fokba, vagy az esetleges magas hóba, meg ilyen egyéb riogatásba hogyan fogjátok a benti kutyátokat levinni/kiengedni?

Figyelt kérdés
van egy 2,5 éves Westie kutyuskám aki bent lakik, és ahogy hidegebb van egyre inkább fázik ő is.. na és hogyha ilyen magas minden cucc lesz, hogy engedjem ki, hogy ne fázzon meg, meghát ilyen időbe mennyi ideig stb..
2012. febr. 1. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Yorkim van, ha -10 alá megy a hőmérséklet, akkor adom majd rá a háttakarót. Amúgy nagy a bundája, ne fázik, de akkor sem vagyok lent vele 5-10 percnél többet. Intézze el, amit el kell, itthon meg majd játszunk, hogy ki legyen fárasztva.
2012. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem tibeti spánielem van. imádja a havat. A só mondjuk szokta bántani a lábát, akkor csak a kertbe megyek vele. naponta kétszer 15 perc, meg nap közben egyszer - kétszer udvar. nem lesz semmi baja :) nem tervezek semmi különösebbet :) pedig kistestű
2012. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nekem kinti-benti roti-nj keverék kanom van. Reggel egy átmozgató séta után kint marad a házában, házat őriz, alszik, aztán délután elmegyünk ismét egy nagy sétára, ott gyakorlunk, kutyával játszik, futkározik. Utána vagy kint marad még egy kicsit, vagy bejön a lakásba. A délutáni séta csúszhat estére is. Valamikor este vacsi az udvaron (bár tegnap már bent etettem, mert megfagytam volna), az eleje gyakorlásért, aztán bejön a lakásba. Lefekvés előtt még kiviszem a kertbe, kapu elé dolgát intézni és bejön aludni éjjelre.

A séta ideje nem csökken...sőt, inkább nő :) Ugyanis ilyen hidegben nem megyek ki túl sokszor hozzá az udvarra, de ha kimegyek, akkor már nem fázom, mivel mozgok

2012. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!