Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kutya kb hány fokig...

Labrador kutya kb hány fokig maradhat kint estére?

Figyelt kérdés
Nem szoktuk beengedni a lakásba, mert van neki kutyaólja(fa oldalú, fém tetejű + filcet és szivacsot raktunk az aljára. 7 éves lesz idén, nem tudom mennyire jól bírják a hideget a labik. Estére mínusz 15-t mondtak, háza oldalát ajánlott hungarocellel bélelni?
2012. febr. 1. 19:31
 1/4 anonim válasza:
Télen vagy nyáron?
2012. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodt szívvel kint hagyhatod. Ha a háza rendben van tartva, tehát szigetelt, akkor semmi különös baj nem lesz. A labradorok bírják a hideget, nem fázósak. az is lehet, hogy be se húzódik az ólba. de ha bemegy, akkor is összegömbölyödik, és felmelegíti a kutyaházat. Ne félj semmitől, attól, hogy idős, még szívós. Nekem is labradorom van, 5 telet bírt ki, pedig voltak hideg telek, az elmúlt öt évben is.
2012. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kint hagyhatod mer dupla szőrű az én labim télen is úszik,úgyhogy nincs miért aggódnod,meg hát..

nyugodtan maradhat kinn,ha be nem megy :)

2012. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is labim van, és lemértem a kutyaházat, tettem be hőmérőt(kinti egységet), felfűti magának a házat, és így jót alszik. Jobb, ha a ház hőszigetelt, nekem olyan van, és az ajtaját is zárd le, én kemény műanyag átlátszó vastag fóliával tettem meg, így nem megy be hideg az ajtaján.
2012. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!