Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tűnhetek? A kutyáim...

Hova tűnhetek? A kutyáim eltüntek az ólból pedig az anyjuk ügylet rá,

Figyelt kérdés
születet 7 db labrador kölyök kutyám. A szomszéd Labi az apu. Az anya gondozta öket védte néha ki ki jött. A másik kutyám aki fiú nem érdekelte mi van. Egy az meg halt 2 nap után de hetek múltán ki mentem és csak egy labi volt az ólban. kutya ólban. hová tűnhetek??? jah és még egy kérdés a kutyámon azon amelyik fialt van egy hatalmas dudor az mi? az első fialásánál is volt de hamar eltűnt mert egy kutya volt és meg halt. De agaszt ez a dudor. Szerintetek micsoda?
2012. jan. 4. 20:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom eddig se vitted állatorvoshoz, ezután se akarod. És mi az istennek szaporítasz mi? Hogy a jó kurv@ édes................................................................................! Azt bammeg!
2012. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Akiteki ***** válasza:
100%
Hetekig rájuk sem néztél????
2012. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Akiteki ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem hiszek a szememnek, hogy mik vannak!
2012. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"Hetek múltán " mentél megnézni a kölyköket? Addig ki nézett feléjük? Ki adott enni nekik ?

Vagy megette az anya,vagy meghaltak, vagy már gazdánál vannak.

A dudor miatt aggódhatsz tovább is. Senki látatlanban meg nem mondja, mi az oka. Talán az állatorvos bővebb információt tudna adni az okáról.

2012. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Az hogy az ólból hova tüntek ez passz.


Bár mikor az én kutyám fialt (Tacskó) őt nagy hagytam úgy hogy a másik 2 kutyánk is szabadon hozzá férhessen. Hanem van egy rész amit fatárolónak használtuk betonból van fedett. Oda betem az ólat és elkerítettem raklapokkal. Ott volt egy nagy szélvédett nyugamas helyük. Persze a szukát napjában 4x kiengedtem azért a többikhez.


A dudort meg nézesd meg egy dokival!

2012. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
hetekig le le se sz@rtad a kutyáid??? Akkor nem csoda hogy eltűntek a cseppek. Gondoloma addig enni sem kaptak
2012. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
ti totál félre értetetek mindenap kint voltam meg néztem jól vanak e a kölykök xd huu de félre értetitek roszul irtam a hetek alat természetesen kjártam hozájuk mikor fialt is ott voltam természetesen meleg volt a kutyukra a nagyot gondoztam ettetem itatam mingi volt neki firss viz söt tejcsi is ha nem értetek valamit ne órditsatok le elnézést a félre érthetö voltam roszul irtam a ki ki mentem alat ugy érteem hetekig éltek ki mentem minden egyes nap napjában töbször baszus ugy remegek most hog yigy szidtok
2012. jan. 4. 21:36
 8/23 A kérdező kommentje:
pár hetes kutyának hogy adjak enni?? az anyja eteti a nagyal is törtöem meg a kölykökel bocsánat na el írtam még egyszer mondom félre érthetöen fogalmaztam pár hetesen tüntek el igy értehetöö????,
2012. jan. 4. 21:38
 9/23 A kérdező kommentje:
igy is nehéz volt feldolgoznom hát még ha mindenki nekem esik tisztelet a kívételenk
2012. jan. 4. 21:44
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Ezt kaptam levélben:

"neked meg mi a bajod? hogy minek szaporitok miért szitsz? viném az állatorvoshoz mert állatbarát vagyok 17 éves lány nem csak én döntök az állataimról ösztöndijból élek azért szaporitok mert a labradorok vakvezetők most miért sértegetsz ha tudni akarod a kib@szot macskámért is ki fízetem 4000 forintot hogy egy tetves kulacsot kívegyek belöle"


Kérdező! Valami LunaPetirella-Magyar, Magyar-LunaPetirella szótárat is mellékelhetnél legközelebb!

2012. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!