Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap este a 7 hónapos kan...

Marcsi-lb kérdése:

Tegnap este a 7 hónapos kan labradoromat összeragadva találtam a 9,5 éves vizslámmal. Sajnos semmi jelét nem láttam annak hogy a 2 kutya érdeklődne egymás iránt. Szerintetek lehet belőle kiskutya?

Figyelt kérdés
A vizslám nem biztos hogy kibírna egy fialást, de apa meg azt mondta hogy nem költ pénzt kutyára! Mit tudok most tenni? Léci.
2011. dec. 27. 19:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanítsátok , jobb mintha megellené a kiskutyákat mert abba bele is pusztulna, arról nem is beszélva hogy a keverék kölyök rátok maradhatank..
2011. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
*kölykök
2011. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

A vizslád 99,5%-os eséllyel vemhes lett. Nem hogy nem biztos tuti hogy nem fog kibírni egy fialást ha imégis nagyon le lesz strapálva a kutya és már soha nem lesz olyan mint régen. + 2-3 évvel meg rövidítheti az életét. Egyik ismerősöméknek a 10 hónapos Kaukázusiuk filat és a kutya meg bírta szülni a kicsiket de annyira ki volt merülve hogy mire a doki kiért a kutya sajna elpusztult.

Szóval jobb lenne elvinni egy ivartalanításra a kutyát!

2011. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni.

A szuka kutya minden bizonnyal vemhesült, ha nem ivartalaníttatjátok, akkor tudnod kell, hogy az életét teszed kockára.

2011. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Akiteki ***** válasza:
50%

és ha belepusztul az ellésbe, akkor apád kivágja a kukába és majd szerez másikat ingyen?

Erőltesse már meg a pénztárcáját és vigyétek el sos ivartalanítani a szerencsétlent! Legjobb, ha azonnal mindkettőt.

2011. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Egyenlőre normális válaszokat kérek nem pedig nagyképű hozzászólásokat!


Ha annyira érdekel akkor közlöm, hogy 8 évesen 45 ezret költött a kutya fialására mert akkor a kan kutyától herpesz vírusos lett a szuka és a kicsik is fertőződtek! Végül császározni kellett a kutyát, mert a kicsik nagy része halott volt a szukában!

2011. dec. 27. 20:17
 7/34 A kérdező kommentje:
Lehetőleg a legolcsóbb megoldás érdekel jelen pillanatban! Olvastam injekciókról meg ilyenekről, valami hasonló megoldás érdekelne!
2011. dec. 27. 20:20
 8/34 anonim ***** válasza:
36%
Igazad van tök normális hogy a 8 éves szukát befedeztettétek..most meg a majdnem 10 évest..
2011. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
nem Drága! Nem ellik minden évben! Liza 9,5 éves és eddig 5 évesen egyszer ellett, szerencsére fajtiszta kölyköket, ugyanis nem voltak betervezve a kicsik, 7,5 évesen eddig tervezett kicsiket vártam! Valamint ez lenne a 3. fialása!
2011. dec. 27. 20:23
 10/34 anonim ***** válasza:
68%
Legalább ezt ne írtad volna le... Egy pillanatig tényleg azt gondoltam, hogy felelős gazdi vagy, és nem akarod szaporítani a kutyádat.
2011. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!