Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől ennyire csipás a kutyuso...

Mitől ennyire csipás a kutyusom szeme?

Figyelt kérdés
Amerikai dtaffordsire terrier, három és fél hónapos, nagyon nagyon csipás a szeme, napi többször is ki kell szednem belőle
2012. febr. 2. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kötőhártya gyulladás,az okát majd az állatorvos megmondja.
2012. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is állatorvos!

De ha nem is viszed el akkor egy kis meleg kamillával öblögesd neki, ettől hogyha vissza húzódik nem szükséges elvinned, naponta 1-2.szer

2012. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamilla teával max. körbe törölgetni szabad, nem öblögetni! Csersav tartalma miatt nem jó, ha belemegy a szemébe. A doki majd ad vagy felír egy szemcseppet amitől meggyógyul.
2012. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladás is, de lehet, h csak jön a foga, fogváltáskor sokkal jobban csipásodnak.
2012. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kutyusomnak is nagyon csipás a szeme egy ideje és nekünk azt mondta az állatorvos, hogy ő sokat túrja ássa a földet szimatolgat az avarban bóklászik és attól van. Ő Garasone szemcseppet kapott, ami humán gyógyszer. Azt nem tudom, hogy lehet-e recept nélkül kapni!

2012. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!