Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutyám műtét...

Nem eszik a kutyám műtét után! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hétfőn ivartalanitották a németjuhászomat! Szuka, és 46 kg, de nem kövér, sportos! az első nap borzasztó volt. nincs rajta a tölcsér, mert megkattant tőle. igy állandó felügyelet alatt van. Royal canint eszik,enne! de nem eszik! kézből elfogadja, de magától nem. Csak eggyel próbáltam. Bármi máást megeszik, ami embernek való! tudom, hogy én kényeztettem el, mert arra vár h valami mást adjak neki. De nem lesz valami baja, h nem eszik! már ez a 3. nap hogy szinte semmi nincs benne! Széklete az van. Valami jó tanács? Ja és kiderült hogy nem diszpláziás. Kiskorában nehezen állt fel, nyüszögött..stb. Dysplasiára utaló jelek,az orvos megnézte, és mondta, hogy sajnos az. És most 1 év után ujra megnézték, megröntgenezték és azt mondták, hogy tökéletes mindene. Valószinű csak gyulladása volt akkor. Jó tanács akinek még kicsi a nj-a, royal canin és zöld kagylópor! én ezt adtam neki, és hála a jó égnek sikeres volt!

2012. febr. 2. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:

" De nem lesz valami baja, h nem eszik! már ez a 3. nap hogy szinte semmi nincs benne! Széklete az van."

Ha nem eszik akkor mitől van széklete?

Esetleg csak a szilárd táplálékot(száraz tápot) utasítja vissza akkor öntsd le langyos vízzel vagy húslével.

De ne kézből etesd a kutyát!

2012. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha széklete van, akkor azért volt tartalék a gyomrában, éhen halni nem fog:) Próbáld azt, hogy egy kis langyos húslevessel felöntöd a tápot, hátha úgy megeszi.

Egyébként meg ne kényeztesd ennyire, ha a kezedből megeszi, akkor semmi baj az étvágyával.


És gratulálok ahhoz, hogy kinőtte a dp-t:)

2012. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
Nem normális dolog, hogy 3 nappal a műtét után még nem akar enni. Hívd fel az orvost.
2012. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eszik ő bármit csak nem a sajátját! tegnap evett belőle nagy duzzogva! tudom amugy én vagyok a hibás, hogy igy el van kényesztettve ez a kis öleb! de hát sajnos az ember ilyen! de köszönöm a válaszokat, kipróbálom a huslés történetet. csak az a gáz, hogy nem eszi meg a kocka levest csak a fözött huslevest:D:D
2012. febr. 3. 09:03
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Ja, hogy csak hisztizik! Az mindjárt más:))

4 napos módszer: nem ette meg 10 percig a kaját, elveszed. Másnap ugyanez. 3. napon is ugyanez. 4. napon a tányért is fel akarja majd falni.

2012. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!