Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy amikor...

Előfordulhat, hogy amikor altatnak egy műtét alatt, valami ok folytán a műtét közben megébredsz, mert valamiért nem fejtette ki teljesen az altatás a hatását? Volt már erre példa? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy vetélésem ami után csináltak egy úgymond műszeres befejezést!Elaltattak de megébredtem idő előtt és csak arra emlékszem hogy fel akartam ülni de visszanyomtak és maszkot nyomtak az arcomba!Utána elég sokáig ébresztgettek!Megkérdeztem az orvosomat hogy megébredtem e vagy csak álmodtam és mondta hogy pár pillanatra igen!
2010. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hallottam már h igen elöfordulhat h nem elég altatót adtak. ilyenkor állitólag az van sajna h tudatodnál vagy, érezhetsz mindent,de mozdulni, szólni viszont nem tudsz ....:/
2010. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Butaság, hogy mindent érzel, de nem tudsz szólni!!!!! El ne hidd! Előfordúlhat, hogy megébredsz, mert ugye mindenki szerevezete más, másként szívódnak fel a gyógyszerek,DE ahogy visszaaltatnak, minden kitörlődik a tudatodból, tehát nem fogsz emlékezni rá! ( mentő)
2010. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ez viszont kegyetlen. :S
2010. szept. 18. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2010. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinem butaság ilyen cikkekkel rémísztgetni az embereket, történhet rendkívüli dolog, de nagyon ritka, gondoljunk bele mennyi műtétet végeznek, ehhez képes 2-3 embert tudtak említeni...
2010. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősünkkel is ilyen volt mikor szemét műtötték.Mesélte mi volt.Szinte érezte a dolgokat röpke pillanatig míg el nem altatták gyorsan megint valamivel (mondta mi az de már nem emlékszem én).. Meg maradt benne a dolgok.

Aztán felkelt még a gyomrát is kiköpte,elég szarul volt :\

2010. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!