Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3hónapos németjuhász kiskutyát...

3hónapos németjuhász kiskutyát beengedjem éjszakára a lakásba? Vagy nem fázik meg kint?

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Fél éves koráig egyébként is veletek illene laknia, de ettől függetlenül természetesen engedd be!
2012. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen ,de nem szoba kutya,a német juhász!
2012. febr. 2. 12:02
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

hát most, hogy ilyen hidegek jönnek, megfagyna kinn!!


amúgy én beengedném mindig éjszakára, ha tehetem, legalább az előszobába.

ha folyton kinn van, és keveset törődtök vele emiatt, megvadul, elszokik tőletek, magának való lesz.


egy kutya ott szeret lenni, ahol a gazdája van. fajtától és mérettől függetlenül.

hiszen jobban szereti az embert, mint a fajtársait... nem véletlenül.

2012. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy fektesd fel a nappaliban a kanapéra, de az előszobába, egy nem használt fürdőbe, valami fűtött sufniba nyugodtan beengedheted, ha a házba már nem is akarod...Ha pedig nem kertes házban laksz, és nincsenek ilyen helyiségeid, akkor mi az a "kint"?
2012. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké akkor beengedem !
2012. febr. 2. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ártana, bár a juci kinti kutya még kölyök. Amíg ilyen hideg van nem ártana,ha éjjelre beengednétek :)
2012. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de kertes házban lakom,a garázsba is beszoktam engedni ott nem marad meg és kint alszik egy előtérben ahol a cipőnket rakjuk le ,de ott is nagyon hideg van,majd a folyosóra beengedem inkább,..mint hogy megfázzon!
2012. febr. 2. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem azért mondtam, hogy engedd be mert szoba kutya (az enyém sem az), hanem azért, mert kölyökként extrán szüksége van az ember társaságára. Ég és föld a különbség az udvaron a fagyott gazok között szocializálódott kutya és az ember mellett szocializálódott kutya között. Erre próbáltam meg felhívni a figyelmedet, ha esetleg érdekel, hogy mivé fejlődik a kutyád. De a hideg miatt ideiglenesen ettől függetlenül egy 3 hónapos kölyök nyugodtan lehet szobakutya akkkor is, ha bernáthegyi vagy németjuhász.
2012. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jólvan ,én naponta többször beengedem a házba játszok vele tanítgatom szeretgetem ,nem elhanyagolt kutyus ,de nem szeretném beszoktatni,ez nem azt jelenti hogy nem foglalkozom vele
2012. febr. 2. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!