Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most a legnagyobb hidegben...

Most a legnagyobb hidegben kiskutyák születtek a telepen, ahol dolgozom. A főnökünk nem engedte, hogy bevigyük meleg helyre a műhelybe, reggelre négy kiskutyus megfagyott az ötből. Mit tennétek ezzel a szemétládával?

Figyelt kérdés
Kaját egy héten egyszer hoz nekik, mi etetjük a kutyákat saját pénzünkön, pedig mi sem vagyunk túlfizetve.
2012. febr. 2. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Amennyiben hajlandóak vagytok tanúskodni, h 5 kutyus volt, ill h nem kapnak enni úgy bejelentést kéne tenni itt:


+36 70 636 6230-os telefonszámon, vagy pedig a bejelentes@orszagosallatvedorseg.hu mélcímen.

2012. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
semmit. a maradék 1 kiskutya, és az anya életét mentsétek. Szerezzetek szalmát, és jól béleljétek ki a helyüket. Ennyit tehetsz. A főnököt meg hagyd. Csunya dolog, de ő adja a fizetésed. majd a jóisten benyujtja neki a számlát ne aggodj. Fizetni mindenért kell.
2012. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Ó szegények :'(

Én elhoznám a helyedben mesterséges táplálásra azt az egyet :'(

2012. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelemreméltó, amit csináltok. Örülök, mikor látom, hogy ilyen emberek is vannak a világon. Én kitartóan mondom, hogy etessétek azt az egyet is, ugyanis nagy állatbarát vagyok. Tudom, hogy sokba kerül, de ha nem látszik rajta, hogy olyan nagyon korcs fajta, akkor esetleg még gazdit is lehetne szerezni neki. Merrefelé van ez a hely? Lehet, hogy tudnék tenni valamit. :D Én szegedi vagyok. :D
2012. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A főnöködé a kutya?
2012. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!