Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyhúzó pályák Pest Megyébe?

Súlyhúzó pályák Pest Megyébe?

Figyelt kérdés
Van 1 Amstaffom és nyár elején el akarom vele kezdeni az edzéseket. Igazából a közelbe szeretném 1 pályán edzeni de nem igen találok pályákat. Szigetszentmiklós, Tököl,Halásztelek ,Szigethalom,Dunaharaszti közelébe keresnék pályákat
2012. febr. 3. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

az egész országban egy, azaz 1 darab felállított fix pálya van, a Cerbi suliban. :)


nyilván nem ezt használja a teljes súlyhúzós társadalom :D gumival, súlyhúzó szánkóval, lánccal szoktunk edzeni. sokféle edzésterv van, ha nézelődsz a súlyhúzás.hu-n és a súlyhúzós fórumon, akkor találsz támpontokat bőven.

2012. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából én is csak azt az 1 pályát találtam. Akkor kreatív leszek és olvasok sokat:) Köszöntem !
2012. febr. 3. 12:31
 3/3 anonim válasza:
Én is a cerbibe hordom, nagyon jól megvan csinálva.
2012. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!