Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Hugyholyaggyulladast...

FONTOS! Hugyholyaggyulladast hogy lehet megelozni ha mar volt egyszer?

Figyelt kérdés
Kutyusomnak hugyholyaggyulladasa van,ma voltunk dokinal,kapott antibiotikum,es gyulladascsokkento injekciot.Holnap is fog kapni.De arra lennek kivancsi hogy mit lehet tenni hogy ne legyen majd ujra?hogy lehet megelozni?Foleg ebben a hideg idoben...Ha bennt is altatom,ki is megy es hideg van,leul a hidegben,..stb,de ugy tudom hogy nem csak hidegben kaphatja meg.

2012. febr. 3. 14:48
 1/7 Akiteki ***** válasza:
Fertőzés okozza. Vigyázni kell, hogy tisztán tartsd a nemi szervei környékét. Ha szuka, akkor pl. ne ücsörögjön pocsolyába. Kanoknál könnyebb, mert náluk látni, ha váladékos a péniszük és meg lehet tisztogatni.
2012. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szuka kutyus es ivartalanitott.
2012. febr. 3. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:

sok mozgás, stresszmentes életvitel, egészséges táplálék eredménye az erős immunrendszer

lehet támogatni táplálékkiegészítőkkel pl. kutyabéres

2012. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapjon akár napi szinten c-vitamint. Nem tudom nektek mitek van, nekünk E-coli. Az speciel nagyon nem szereti a savas közeget, így azzal savasítom neki a vizeletet. Amellett immunerősítő hatása is van, ami megint csak jó. Emellett szoktam neki adni immunovetet is.
2012. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En multivitamint kezdtem neki adni tegnap ota.Az nem jo immunerositesre?Inkabb hagyjam a vitamint es vegyek immunovetet vagy berest neki?
2012. febr. 3. 16:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Es ez ragalyos lehet a tobbi kutyamra?
2012. febr. 3. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem ragályos. Én c-vitamint adnék neki 200-400 mg/nap adagban. Nézd meg, a multivitaminban mennyi van és egészítsd ki.
2012. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!