Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maradjak ennél a tápnál vagy...

Maradjak ennél a tápnál vagy inkább váltsak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval itt egy kis előzmény http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2628771-szeri..

Novemberbe váltottam a pro plan senior 7+ sensitve halasra (acana bárányos rizsesről)váltás oka mert nem nem ette annyira gondoltam váltok , így vettem pro plan halasat és azt mai napig imádja sokkal jobban eszi mint az acanát..na most mint kiderűlt az előzményből érzékeny gyomrú a kutyám és a doki mondta hogy sensitive tápot adjunk neki ,de novembertől már azt kap ,lehet hogy nem vált be ha decembertől már 2x véres hasmenése volt és most utoljára 3szor csak véres volt a kaksija de nem volt annyira folyós,akkor nem jó a táp??


kérdésem ,váltsak tápot vagy maradjak a pro plannál??

nektek melyik táp vált be érzékeny gyomrú kutyátoknál? (csirkés ne legyen)


2012. febr. 3. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most váltok tápot, most kapja keverve..

Brit Care-nek hipoallergén tápjai vannak. Az én kutyusom a bárányos-rizses tápot kapja (gyengébb, mint az Acana) és olcsóbb is.

Nem olvastam végig az előző kérdésed. Voltatok dokinál a véres hasmenéssel?

2012. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

amikor elsőnek volt akkor igen elvittük 1 hét alatt rendbe jött, második hasmenésnél nem voltunk (már bánom) akkor nem volt annyira véres,de most hogy újra előjött neki bár itt is kicsit volt véres csak ,nah mondom mindenféleképpen doki most már..a másikba írtam hogy mit mondott ma a doki..

2-3hét diéta (rizs,répa és egy kis májkrém hogy ne legyen egyhangú ezt a doki mondta) kapott egy szurit ,meg vmi E-betűs( előzménybe benne van a neve) pasztát amiért a patikába el kell menni holnap, mert délelőtt nem volt ilyenjük.. most már remélem meg gyógyul..

2012. febr. 3. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, akkor reméljük minden rendben lesz :)

Én a kukoricát, meg ezeket akartam kiiktatni a kutyusom étrendjéből, ezért váltottunk Brit Care-re, ebben semmi ilyesmi nincs.

Próbáljátok ki szerintem, ez tényleg jónak tűnik az érzékeny gyomrú kutyusoknak!

Aztán, ha ez sem válna be, én a helyedben megpróbálnám azt, hogy külön főzni a kutyára...

2012. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
majd meglátom milesz
2012. febr. 4. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!