Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi legyen szerintetek? Maradja...

Mi legyen szerintetek? Maradjak a biztos, nem olyan jól fizető munkahelyen vagy váltsak (ha esetleg felvesznek) egy jobban fizető, jobb munkalehetőségre? Elvileg az is biztos munka, ha bekerülök, de elsőre idegen lenne, a régi meg megszokott.

Figyelt kérdés

Így keresek 75 ezer körül túlóra nélkül. Gyárról van szó. Munkatársaim eléggé idegesítők, mindenért b@sztatás jár. Alig van meló, vagyis anyaghiány van, amiből lehetne gyártani. A másik helyre nehéz bejutni, de aki bekerül, egyből 100 000 ft az alap fizetése és 3 hónap múlva feljebb változik.Kafetéria 10 000 ft havonta fél év után és év elején (azt hiszem)vannak bónuszok, ami 10 és 23 ezer között van. Egy nő tőlünk még tavasszal leszámolt, átment oda és azóta is ott van. Mondta, hogy jóval könnyebb és jobb a munka. A dohányzást is abbahagyta, mert jobb a légkör is náluk. Érdemes megpróbálnom? Mostani helyen lassan 4 éve ott vagyok.

Azon aggódok, ha felvennének és elküldenének később, mihez kezdenék. Egyedül lakom albérletben és ez a gond.


2011. jan. 16. 21:25
 1/6 Veb ***** válasza:

"Őrültség az, ha minden nap ugyan azt tesszük és várjuk a változást."

Ahogy leírtad, nekem szimpatikus a másik hely, pláne ha már van olyan ember a környezetedben aki hiteles információkkal bír. Nem sanyargatnám magam, nem őrölném az idegeimet, a cigit azért nem tenném le ;) Ha hívtak akkor gondolkodás nélkül menj véleményem szerint, de te tudod.

Ja és ne felejts el elrakni minden hónapba annyit amennyit csak bírsz egy lakásra :)

2011. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Spórolós vagyok. :) Beadom az önéletrajzomat és ha hívnak próbamunkára, utána derül ki, hogy mi van. Ezen a nőn kívül legalább ketten vannak még ott, akik tőlünk ment oda. Elvileg nem nehéz, mert olyasmi, mint amit mi csinálunk.

2011. jan. 16. 21:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy mindkettő munkahelyen 2 műszak van és ennyi a pénzbeli különbség! Van túlóra, azzal együtt meg a mostani pénzemhez képest milliomos lennék. :)
2011. jan. 16. 21:48
 4/6 Veb ***** válasza:

Akkor mindent bele! : D

Ne hagyd magad!: D

2011. jan. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Váltsál, jobb lesz! Sok sikert!
2011. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En diakmeloval keresek havi 70et,es imadom a munkam, szval sztem valts
2012. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!