Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félnem kéne? Van egy tacskó...

Félnem kéne? Van egy tacskó Beagle keverék kutyám és van valami kis pukli a hasán. Több infó lent

Figyelt kérdés

Van egy Beagle Tacskó keverék kutyám és van egy pukli a hasán aggódnom kéne vagy az valami természetes dolog ott.

A kutyám kicsit dundi ne nem tudom hogy ez baj e.


2012. febr. 3. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha fiú, és esetleg ez a fütyije, akkor minden ok. De lehet sérv, legjobb lenne, ha megmutatnád egy állatorvosnak.
2012. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lány
2012. febr. 3. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg dokinak, mi csak találgatni tudunk!
2012. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fúúú hát nem is tudom....Ahelyett én mondjuk hogy itt várnám a válaszokat talán el vinném orvoshoz. Lehet egészen komoly vagy semmi. Nem tudom mekkora a dudor, és hogy esetleg nem-e vemhes vagy álvemhes és nem az emlője dagadt meg.

A dundiság mindenképpen baj, de ez nem ad okot egy dudorra a hasán.

2012. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy sérv. A dundisága szerintem nem befolyásolja, ilyet még nem hallottam. Vidd el állatorvoshoz és nézesd meg, nehogy komolyabb baja legyen.
2012. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is sérv. A mi kutyánknak is volt egy ilyen dudor a hasán, vittük rögtön a dokihoz, aki megállapította hogy sérv. Adott neki szurit, de sokmindent nem kezdett vele mert már elég idős volt a kutyus, műtétet már nem nagyon bírta volna. Fájdalmai nem voltak, legalábbis nem jelezte szegény, még 2 évet boldogan eléldegélt így.

Irány a doki. Bármi lehet, nem is értem hogy tudnak egyesek ilyen nyugodtak lenni, én már halálra aggódnám magam hogy mi lehet és mennék az orvoshoz.

2012. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem látom rajta hogy fájdalma volna.
2012. febr. 3. 17:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy sérv lehet jó vagy rossz indulatú?
2012. febr. 3. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:
A SÉRV AZ SÉRV ÉS AZ LEHET A TÚLSÚLY MIATT. Vidd orvoshoz, mert lehet súlyos.
2012. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sérv nem daganat, hanem a hasfalat tartó izmok sérülnek vagy megnyúlnak, és a belek a hasfalon kívülre kerülnek. Ha kizáródik, életveszélyes is lehet. Kialakulhat pl. attól, ha rosszul emeled fel a kutyust, a két mellső lába alatt, a "hónaljánál", mert megnyúlnak az izmok.
2012. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!