Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A helyemben melyik fajtát...

A helyemben melyik fajtát választanátok?

Figyelt kérdés

Első kutya lenne (ami csak az enyém)

- Boxer

-Bullterrier

-Belga juhász (Tervueren)

-Óriás schnauzer


Volt már kutyás tapasztalatom előtte,de nem saját kutyával. Az egész délutánomat rá tudnám szánni a lemozgatására,és hogy mindig tanuljunk valami ujjat. Sokszor lenne kint a kertben,de estére behoznám az előszobába,és onnan vigyázna rám. Persze tenyésztőtől vásárolnám. Ajánlatok?


2012. febr. 3. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Boxer! kis mozkékony,cuki
2012. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Boxer,snauczer
2012. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
boxer
2012. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Belga Juhász
2012. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Belga juhász vagy boxer :)
2012. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mailerdeamon ***** válasza:

A leírtak alapján bármelyiket választhatnád, mi nem választhatunk helyetted.


Linkelek két fajtához interjúkat, amelyek tenyésztőkkel, kiképzőkkel készültek. Remélem, segítségedre lesznek a döntésben:


Óriás schnauzer: [link]

Boxer: [link]

2012. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül mindenképp a belga juhászt.
2012. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mailerdeamon ***** válasza:
70%
Megkérdezhetem hogy mi alapján ajánljátok neki ezeket a kutyákat? Honnan tudjátok, hogy ő milyet szeretne, neki mi lenne a legideálisabb?
2012. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mecse ***** válasza:
100%

Az alapján, hogy leírta a kérdésben a 4 fajtát, ami közül választani szeretne :)


Ezek közül a boxert mondanám, bár én nem hiszek abban hogy minden első kutyás "béna", lehet hogy te ügyesebb leszel mint 3284832947 másik ember akik már 4-5 kutyán "túl vannak" , szóval szerintem válaszd amelyiknek a jelleme legjobban passzol hozzád, amiben valami megfog, ne egy brancsnyi idegen ember döntse el kivel töltöd a következő 14+ évet :)

2012. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Mecse ***** válasza:
S hogy miért boxer : mert az egyetlen szempont az volt hogy első kutyás + hogy egész délután rá volna szánva a mozgatásra. A boxer szerintem tündéri, mozgékony, nem kell annyira "kemény kéz" hozzá, bohókás, simulékony, nagyon okos és tanulékony, relatíve könnyen kezelhető -ami szerintem nem hátrány első kutyinál- :)
2012. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!