Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hejre jon az amstaffon?

Hejre jon az amstaffon?

Figyelt kérdés
Nem akkart enni, aztan tegnap hanyt is ma reggel elvitem a dokihoz megvizsgalta megnezte hogy lazase, valamilyen virusos betege nem volt semi baja. Adott neki egy gyuladas csokentot es antibiotikumot inekcioboa. Azt mondta hogy ma csak vizet adjak neki es holnap vigyem vissza mert ad neki valami vegas kajat. Ma csak vizet adtam de hanya ki . Helyre fog joni? Valakinek mar volt ilyen betegsege a kutyajanak?
2012. febr. 3. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Az utóbbi napokban nagyon sok ilyen kérdést írtak ki, gondolom kutyák között gyorsan terjed. Valami vírusos nyavaja, hányással, hasmenéssel.

Diétáztasd (rizs, főtt husi) és kapjon valami élőflórás natur joghurtot napi 1-2 kanállal, hogy a bélflórája rendbe jöjjön.


Nyugi, nem lesz gond:)

2012. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Ugy hozamnott! Pedig 1 honapja van meg :)
2012. febr. 3. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Ne aggódj, inkább tanulj meg magyarul.
2012. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ez ismerős dolog nálam is. Nekem is staffordshire terrierem van, és kölyökként ő is átesett ezen a vírusos nyavalyán. Belőle is kijött a víz is. Azért itattam, mert kiszáradhat, de csak kis mennyiségben. Hagyjad az evéssel, nincsen étvágya most. A többit a doki majd megmondja. Meg fog gyógyulni, nyugodj meg.
2012. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi!
2012. febr. 4. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is amstaffom van ,nálunk is volt ilyen ,de ő inni sem ivot ,fecskendővel nyomtam a szájába a vizet, és rendbe jött , arra nagyon figyelj nehogy kiszáradjon. Adj neki kamilla teát pici cukor pici só legyen benne, a doki nekem ezt ajánlotta , jobbulást neki :)
2012. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de igen ezt ajánlotta ugy lefogyot szegenyke..
2012. febr. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!