Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esely ra hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esely ra hogy terhes vagyok? Vagy csak hejre jott a menstruaciom a sok mozgas miatt?

Figyelt kérdés
menstuaciom utan 4 nappal szeretkeztunk a baratommal ovszer nelkul de mielott el elvezett volna ki vette..ra egy hetre alhasi fajdalmaim voltak es a hatam is fajt es csiposet pisiltem ebbol ara kovetkeztettem hogy felfaztam szedtem antibiotikumot es el mult, most megint menstrualok de 3 nappal hamarabb jott meg mint kellet volna, (kicsit tulsujos vagyok es sokaig szokott tartani a menstruaciom es a hasam is szokott gorcsolni , azt tanacsolta a doki hogy mozogjak tobbet a menstruacio elott es menstrusacio elso ket napjan, igy is tettem es nem fajt egyaltalan a hasam,maskor meg nem birok gyogyszer nelkul ulni sem elso nap)es kevesebbet is tartott 2-3 nappal mint sozkott....annyira izgultam hogy terhes vagyok vagy nem ,hogy vegeztem egy terhessegi tesztet ami negativ lett...szerintetek mi van velem? segitsetek kerlek, nem szeretnek tul keson eszhez kapni hogy baj van..
2011. ápr. 8. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de borzalmas a helyesírásod...


Amúgy hány éves vagy?


Ha a barátod nem élvezett beléd, akkor a terhesség esélye relatíve alacsony, noha az előváladékban is lehetnek spermiumok, viszont ha a teszt negatív lett, akkor valószínűleg nem vagy terhes. Pláne nem úgy, hogy azóta volt egy újabb ciklusod...


Elvégezhetsz még egy tesztet, de szerintem menj el dokihoz, mert egyáltalán nem biztos, hogy a csípős vizelet felfázás miatt van. Az inkább valami fertőzés lesz...

2011. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirasert, de nem othon vagyok es meg a billentyuzet sem magyar, eleg furcsa igy irni plusz siettem, 17 eves vagyok, dokihoz majd fogok menni kivizsgalasra ha letisztazodott az ugy, hogy terhes vagyok vagy sem, akkor ugye semmi fele kepen nem vagyok terhes?
2011. ápr. 8. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért a "hejre jott" (helyrejött) és a "tulsujos" (túlsúlyos) nem kenhető a billentyűzetre.... :):):)


Na mindegy, nem akartalak ezzel csesztetni, nyilván van most égetőbb problémád is.


Minden jel arra mutat, hogy nem vagy terhes.


1. a pasid nem benned élvezett el,

2. a szeretkezésetek óta volt már menzeszed,

3. az első teszt is negatív lett.

2011. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire fosol a terhességtől, mi a fenéért nem vagy képes normálisan védekezni?

17 évesen gyereket akarsz vagy abortuszt? Legyen már eszed...

Szerintem ezt most megúsztad, de addig jár a korsó a kútra..

2011. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Holnap első dolgod-> gyógyszertár/drogéria->teszt
2011. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A masodik tetszt is negativ lett, csutortokon vagy penteken meg ismetlem.. Amugy 24 nap telt el az aktus ota.
2011. ápr. 13. 08:24
 7/8 A kérdező kommentje:
harmadik teszt is negativ...
2011. ápr. 13. 22:00
 8/8 A kérdező kommentje:
4 es 5 is negativ:D!
2011. ápr. 29. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!