Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő kell a hajnak mig...

Strawberry_girl kérdése:

Mennyi idő kell a hajnak mig teljesen hejre áll? :D

Figyelt kérdés

Ezt ugyértem hogy törik a hajam a festéstöl és a vasalástol és találtam egy ojan sampont és balzsamot ami használ.kb 1-2 hónapja használom,és ugye még mostis törik de már annyira nem. szerintetek mennyi idő mire hejreáll?:D nem csodát várok (: hanem hogy kevésbé törjön :D

köszi előre is a válaszokat.:D ( bocsi a sok rizsáért xd )


2011. aug. 4. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire sérült a hajad!Az enyém is nagyon töredezett és száraz volt a szőkítéstől!kb 1év alatt helyre jött azt hiszem!2éve a vállamig sem ért a hajam,most már a cicim alatt lassan!És egészséges!:)
2011. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 1-1,5 év alatt jött rendbe. Előtte festettem, vasaltam és agyon tupíroztam.
2011. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok : még annyit hogy nagyon-nagyon ritkán vasalom,és mellőzöm a hajszárítót is amikor csak tudom!
2011. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Mire megtanulsz helyesen írni
2011. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D remélem nekemis hejre áll :S:D énis mellőzöm a hajszáritót :D vasalni is csak akor szoktam ha megyek valahova :D mikor ottholvagyok akkor csak ritkán.:d

háth mostis énis azon vagyok hogy a cicimig megnőljön :D kb 5-6 cm kéne (: de még mindig törik :D de már kevésbe:D

2011. aug. 4. 19:54
 6/16 A kérdező kommentje:
remélem azért egy év alatt hejrejön :s és megnől 5cm-t :)
2011. aug. 4. 20:01
 7/16 anonim ***** válasza:

Az is árt ha akkor vasalod csak!Bírd ki és ne vasald!Ha minél hamarabb szeretnél szép hosszú és egészséges hajat!Én tényleg 1hónapban ha 1x 2x vasaltam mikor töredezett!Igaz mostmár annyit sem!Fölös!Elfogadtam olyannak amilyen!Első vooltam!Remélem hasznos voltam!?

Milyen sampont/balzsamot/egyebet használsz???

2011. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

muszály vasalni mert borzasztó a fejem ha hullámos a hajam :S

amugy meg gluss kur :D azt a fekete dobozost ^^ sampon balzsam :D meg hővédőt is :) és nem száritom :D igyis törik a vasalás és a festés miatt (: de már fele annyira se mint régen :D szerencsére (: remélem azért 1 év alatt sikerül megnőnie 5 cm-t :D meg most akarok venni syoss hajkiegyenesitő pakolást vagy mi a neve :d majd kiderül hogy haszbál e :) ha használ már akor nyert ügyem van mert akor már kevesebbet kéne vasalni :P

2011. aug. 4. 20:59
 9/16 A kérdező kommentje:
igazábol a vége törik :S szálkás a vége :S de ahogy észrevettem használ a sampon :DD de még csak 1 hónapja használom majd 3-4 hónap mulva remélem használ majd rendesen :)
2011. aug. 4. 21:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Dehogy muszály!:) Az a szép amivel megáldottak!:) Az egészséges haj 1cm-t biztos növekszik!Szerintem Syoss-t ne használj!Inkább valami ,,márkásabbat"!Sokan panaszkodnak a Syossra!Inkább Nivea-t vagy ilyesmi hajegyenesítőt!Egyszer próbáltam és egész jó!Hajtípustól függ hogy mennyire egyenesít!Én (zöld) STELLA Vita Care hajstruktúra építő maszkkal tettem rendbe a hajam+hozzá a hajszilikon!
2011. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!