Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Társra vágyom, de nem tudom...

Társra vágyom, de nem tudom melyik fajta illene hozzám. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Egyedül élek egy 50 nm2 lakásban. Iskolás vagyok. Fél 3 ra szoktam végezni. Nagyon egyedül érzem magam, és vágyok egy társra. Otthon is van kutyánk, egy Német dog, de őt nem hozhatom fel ebbe a lakásba. (Debrecenben lakok hétköznap, hétvégén hazamegyek vidékre, de természetesen hazahoznám vidékre amikor én is itt vagyok  )

Olyan kutyust szeretnék akinek elég az ha reggel suli előtt leviszem egy negyed órára, és ha hazajöttem utána lemegyünk 1 órát játszani. Nem szeretnék túl hiperkatív kutyát mivel én sem vagyok az. Egy kis laza, lusti kutyust szeretnék, akit megtudok tanítani alapvető dolgokra.

A fajta kérdés mellett az lenne még a kérdésem, hogy egy kölyök kibírja azt,hogy 8-tól 15:00 egyedül legyen?

Előre köszönöm a válaszokat, segítséget!


2012. febr. 4. 12:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha fajtatisztát akarsz, akkor én is a Cavaliert ajánlanám (valaki linkelt videót), nekem is van, lakásban nyugodt, nem rombol, mikor elmegyek, akkor végig alszik, gyorsan tanul, és lusta :D (pedig a spánielek nem lusták, de ahány cavalier king charles spánielt ismerek, mindegyik gazdája azt mondja, hogy imád aludni, és nem is szeret sokat futni) Egyébként, ha nincs elképzelésed, akkor menj ki egy menhelyre, nézz szét és ha valamelyiket megszereted, akkor viheted is.
2012. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!