Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász tarók! Akarjak...

Német juhász tarók! Akarjak még n. juhászt?

Figyelt kérdés

Régebben német juhászt akartam, mert nagyon szép állat, és rendkivül okos, könnyen tanitható, eddig a legjobbakat hallotttam a fajtáról!

De a szomszédomban van egy németjuhász, kan - és nagyon vad, szerintem túl domináns, az utca végén ha meglát valakit akkor már veri a kaput és kegyetlenül ugat, a kutyánk ha a mi területünkön van, már akkoor sem hagyja abba az ugatást, pedig csak szemben van velünk - és ráadásul a mi kutyánk szuka, még csak egy éves a kutya, de már 5-6 hónapos korában is ilyen volt, sose kötötték meg, nem is verték, de nem tudom hogy minden németjuhász ilyen?

Én értem ha terület védő, de ez már több annál, szerintem dilis!

Vagy minden német juhász ilyen?


2012. febr. 5. 09:05
1 2
 11/12 Mecse ***** válasza:
100%

A német juhász csodálatos állat, persze el lehet rontani mint minden más kutyust is. Ha egy rosszul nevelt kutya eltántorít, akkor talán nem is akarsz igazán ilyen fajtát :)


Nevelés kérdése! Nincs olyan hogy tökéletes kutya, ami magától olyan amilyennek te megálmodtad (mondjuk az én szívemben van egy kis sziget a német juhászoknak, szóval nem vagyok teljesen semleges a kérdésben)


Senki nem fogja tudni eldönteni helyetted hogy akarj-e még német juhászt... Neked kell eldönteni :) Szerény véleményem szerint megfelelő gazdi kezében csodakutyák tudnak lenni.

2012. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, valóban keveset foglalkoznak vele, van még ott náluk másik kutya is, jól megvannak együtt, a másikat nagyobb korában hozták és ő csak azért jól nevelt, de a németjuhász sajna tényleg el van hanyagolva ami a nevelését illeti.

Jól táplált, de kábé annyi van vele foglalkozva, meg amikor a gyerek 7végén játszik vele egy keveset az udvaron és kb ennyi.

Nagyon sajnálom őt, mert nagyon szép, és ez most viccesnek fog tűnni, de én már kölyök korában is féltem tőle, mert már akkor is látszott rajta hogy túl domináns.

2012. febr. 5. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!