Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver vagy német...

Golden retriver vagy német juhász?

Figyelt kérdés
Mindkettő szép kutya, melyik lenne a jobb, ha benti kutyának szeretném? Persze vinném sétálni minden nap meg minden ami kell, csak nem tudom hogy melyik lenne jobb?!! Melyik a nyugodtabb fajta?
2012. febr. 4. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Benti kutyának..Goldnóen Retriever.Egy ismerősömnek bennvan a LAKÁSBAN...Szóval inkább Goldi, mint Németjuhász.:-)
2012. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Németjuhászra szavaznék de bentinek golden, bár engem ők annyira nem vonazanak, nj párti vagyok :)
2012. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Golden...nyugodt, okos, szép, kedves, a németjuhászokat utálom...ennyi
2012. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
én is rühellem a német juhászokat:S a Goldenek sokkal jobbak:P
2012. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF

Ti nevezitek magatokat állatbarátnak? Meg kutyásoknak? Mi az, hogy rühelltek és undorodtok egy fajtától?! Az ilyen emberektől tud felfordulni a gyomrom.


Kérdezőnek: Svájci juhászom van, teljesen benti, egyáltalán nem pörög a lakásban, nyugodt, egyszóval én a nj-ra szavazok. Egy ideig volt nálam goldi is, sokkal nehezebben lehetett vele bírni bent.

2012. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 4. 19:55
 7/13 anonim válasza:

Szia! Nekem volt németjuhászom most Goldenem van és bentre okosabb választás a Golden! Nagyon szerethető mind a két kutyus de a golden sztem nyugisabb és gyerek centrikusabb is

Sztem a Goldnet választ bentre, nem rossz a németjuhász kutyus sem, sőt nagyon j választás csak sztem azt ink udvarra :)

2012. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát inkább a goldi, bár én nem vagyok a benti kutyák híve (nagytestű esetén)
2012. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Na idefigyelj "OFF", nem kéne felszívni magad, azért, mert valaki nem szereti a Német juhászokat, azaz nekem nem kéne, de attól még ugyanúgy szeretem mint állatot, és nyilván ha véletlen az lenne nekem, imádnám.de ha már van választás, inkább nem kell, nekem nem tetszik és ennyi. Azért mert neked az van, nem kell, hogy mindenki szeresse. Nekem magyar vizslám van, mégsem várom el, hogy mindenkinek az legyen.
2012. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocs, svájci juhász. Ráadásul az nem is ugyanaz.de mind1 is.
2012. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!